اکران خانواده هیولاها در سینماهای آمریکا

انیمیشن خانواده هیولاها قرار است در ۹ فوریه ۲۰۱۸ در سینماهای آمریکای شمالی روی پرده برود. این انیمیشن یک ژانر کمدی ترسناک می باشد که توسط کشورهای آلمان، انگلستان و کانادا ساخته شده است.

اکران انیمیشن «خانواده هیولاها» در سینماهای امریکای شمالی از جمعه هفته آینده آغاز می شود. این انیمیشن کامپیوتری که در ژانر کمدی ترسناک تولید شده، محصول مشترک کشورهای انگلستان، آلمان و کانادا بوده و اکران آن از آگوست ۲۰۱۷ در آلمان آغاز شده است.

اکران انیمیشن “خانواده هیولاها” به کارگردانی “هولگر تاپ” در سینماهای امریکای شمالی از ۹ فوریه ۲۰۱۸ و مصادف با زمستان سال جاری میلادی آغاز خواهد کرد.

هولگر تاپ انمیشن ساز سینمای هالیوود پیش از این کارگردانی چندین انیمیشن کوتاه را انجام داده ولی سابقه بسیار خوبی در تهیه کنندگی آثار کارتونی در جهان دارد.

امیلی واتسون در نقش “اما”، “جیسون ایزاک” در نقش “دراکولا”، نیک فراست، سلیا ایمری، کاترین تیت، اوان بیلی، جسیکا براون از جمله بازیگرانی هستند که در این انیمیشن صداپیشگی را بر عهده گرفته اند.

داستان این انیمیشن در مورد خانواده ای است که دچار افسردگی و دوری شده و حالا برای نزدیک شدن به هم فرزندشان دست به کارهای عجیب می زند. کارهایی که در پایان منجر به هیولا شدن تمام خانواده می شود.

دیوید سافیر، کاترینا جانک و جین بنکس نویسندگان اصلی فیلمنامه انیمیشن خانواده هیولاها هستند. فیلمنامه ای که بر اساس کتابی با همین نام نوشته شده است.

منبع: سینماپرس