انتخاب علی کریمی به عنوان سرمربی سپیدرود

علی کریمی ، بازیکن سابق تیم پرسپولیس و تیم ملی ایران به عنوان سرمربی جدید سپیدرود معرفی شد تا این تیم با هدایت این مربی به کار خود ادامه بدهد.

هواداران جادوگر فوتبال آسیا یک بار دیگر می توانند او را در قامت یک سرمربی لیگ برتری ببینند، چرا که این ملی پوش سابق انتخاب نهایی جواد تن زاده مالک جدید سپیدرودی ها است و به هدایت این تیم ریشه دار در لیگ برتر خواهد پرداخت.

کریمی که پیش از این در تیم نفت تهران به سرمربیگری پرداخته بود و مدتی نیز در تیم ملی به عنوان دستیار کارلوس کی روش به فعالیت می پرداخت کادر مربیان خود را نیز تعیین کرده و بدین ترتیب علی رضا امامی فر، محسن سیدی، آرمین بیابانی و بهزاد نوشادی نیز به عنوان دستیاران وی روی نیمکت خواهند نشست.

سپیدرودی ها که این روزها اوضاع مناسبی در جدول رده بندی ندارند لیگ هفدهم را با علی نظرمحمدی آغاز کردند؛ اما پس از تغییر مالکیت، سکان رهبری تیم را به امید روانخواه سپردند. عمر مربیگری این مربی جوان نیز در این تیم بیشتر از دو هفته طول نکشید تا یک بار دیگر با تغییر مالکیت باشگاه، رای به تغییر کادرفنی این تیم داده شود و این بار جواد تن زاده، علی کریمی را به عنوان سرمربی جدید تیم انتخاب کرد.

طبق شنیده ها عصر امروز مراسم معارفه سرمربی جدید سپیدرودی ها برگزار خواهد شد و علی کریمی به طور رسمی سکان هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت. پس از این اتفاق وی با حضور در هیات فوتبال استان گیلان به ثبت قرارداد خود خواهد پرداخت.

در حال حاضر سپیدرود با ۱۵ امتیاز در رده سیزدهم جدول حضور دارد و هواداران این تیم امیدوارند با آمدن سرمربی جدید این تیم در وضعیت بهتری از قبل قرار بگیرد.