نیمکت نشینی سانچز در بازی برابر چلسی ربطی به جدایی اش نداشت

سرمربی تیم آرسنال، در خصوص نیمکت نشینی سانچز در برابر چلسی اعلام کرد که این موضوع هیچ ربطی به جدایی او از این باشگاه ندارد.

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال اذعان داشت دلیل نیمکت نشینی سانچز پیوستن احتمالی او به سیتی نبوده است.

ونگر دیشب در دیدار رفت جام اتحادیه برابر چلسی سانچز را در ابتدا روی نیمکت قرار داد که بسیاری دلیل آن را اخبار جدایی او می دانند.

دیدار برابر چلسی: “هر ۲ تیم نمایش دفاعی خوبی داشتند. بازی بسیاری حساس بود و اگرچه ما نمایش خوبی داشتیم؛ اما تساوی بدون گل عادلانه بود. در اواخر بازی موقعیت هایی برای گلزنی داشتیم؛ اما این اتفاق رخ نداد. ما و چلسی بارها با هم بازی کرده ایم و یکدیگر را می شناسیم.”

نیمکت نشینی سانچز: “چیدن ترکیب توسط من ربطی به بازار نقل و انتقالات نداشت. قرار نیست توجیهی برای تصمیماتم بیاورم، زیرا بیش از ۱۰۰۰ بار روی نیمکت نشسته و ترکیب تیمم را انتخاب کرده ام.

سانچز، بازی های زیادی در طول فصل به میدان رفته و در چنین شرایطی برخی مواقع لازم به تنفس است. مردم خیلی سانچز را نمی شناسد؛ اما او بازیکنی با تمرکز بالاست. آیا به گرم کردن او پیش از ورود به میدان دقت کردید؟

برای من فرقی ندارد که سانچز، حالا یا در تابستان قراردادش را تمدید کند. برای من مهم بازی بعدی و حساب کردن روی سانچز است. تلاش او به قراردادش ربطی ندارد و او هر وقت در زمین باشد تعهد بالایی دارد.”