شکست سایپا مقابل تراکتور

سبقت تراکتور از سایپا!

قرمز پوشان تبریزی با ارائه یک بازی تهاجمی موفق شدند در تهران سایپا را که میزبان این بازی بود با یک گل شکست دهد. و به جمع مدعیان اضافه شود.

نبرد سایپا و تراکتورسازی یکی از حساسترین بازی های هفته بیست و چهارم بود. دو تیمی که بعد از پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های ابتدای فصل سرانجام به قوام رسیده اند و پایین از مربع کورس بالای جدول امیدوارانه به موفقیت در بازی های پیش رو در ۷ هفته باقی مانده چشم دوخته اند تا به کورس مدعیان برسند.

از سوی دیگر حضور امیر قلعه نویی و مجید جلالی روی نیمکت دو تیم که مربیانی متعلق به دو نحله فری هستند و در طول سالیان گذشته رقابت داغی را با یکدیگر داشته اند، جذابیت ویژه این بازی محسوب می شد.

در ورزشگاه دستگردی تیمی که بازی را بهتر آغاز کرد، تراکتورسازی بود که با حرکات زوج خلاق میانه میدان خود یعنی سروش رفیعی و بختیار رحمانی را به عقب راند و از از حملات دامنه دار خود به نتیجه رسید. در دقیقه ۱۸ فرار فو ق العاده سروش رفیعی از سمت چپ و پاس او با اشتباه مدافع سایپا به شاهین ثاقبی رسید و او با یک بغل پا دروازه سایپا را باز کرد. بعد از این گل حملات تراکتورسازی ادامه داشت و چندین بار دروازه سایپا را تهدید که با بی دقتی مهاجمان تراکتور از دست رفت تا تراکتور در نهایت با همان یک گل برتری به رختکن برود.

نیمه دوم یکی از زیباترین بازی های لیگ را شاهد بودیم. سایپا برای جبران گل خورده جلو کشید و تراکتور نیز کماکان بازی رو به جلوی خود را ادامه داد و همین سبب شد تا موقعیت های فراوانی به تعداد انگشتان دو دست روی دروازه ها خلق شود اما مهاجمان دو تیم با بی دقتی محض یکی پس دیگری موقعیت ها را از دست دادند تا دروازه ها بسته بماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *