فرهاد اصلانی دلال اعضا و جوارح انسان

اصلانی

فرهاد اصلانی این بار در فیلم سینمایی “یک روز بخصوص” در نقش دلال اعضا و جوارح انسان ظاهر خواهد شد، این فیلم به کارگردانی همایون اسعدیان می باشد و اسمش از یک فیلم ایتالیایی گرفته شده است.

داستان فیلم: تجارت اعضاء و جوارح انسان

داستان “یک روز بخصوص” اسعدیان ربط چندانی به فیلم ایتالیایی مشهور ندارد. شنیده های سینماژورنال حکایت از آن دارد که اسعدیان در فیلم تازه اش به سراغ سوژه ای ملتهب رفته و بخشی از تجارت پنهانی که در وادی خرید و فروش اعضاء و جوارح بدن انسان وجود دارد را به به نقد کشیده است.

شخصیت اصلی داستان جوانی است به نام “حامد” که برای جراحی قلب خواهرش و پیوند عضو چاره ای نمی‌یابد جز سر زدن به یک دلال خرید و فروش اعضاء؛ دلالی که بیش از سلامت آدمیان این سود برآمده از تجارتش است که برایش اهمیت دارد. رویارویی حامد با این دلال زودتر از حد تصور در مسیر یک چالش دوطرفه قرار می‌گیرد. چالشی که هر دو سوی درگیری را با اتفاقات متفاوتی روبرو می‌کند.

فرهاد اصلانی به عنوان دلال اعضا و جوارح

ایفای نقش “حامد” را در “یک روز بخصوص” مصطفی زمانی برعهده داشته است و گویا کاراکتر دلال خرید و فروش اعضاء را هم فرهاد اصلانی! به گزارش سینماژورنال این برای دومین بار است که اصلانی نقش یک دلال سوداگر را ایفا می کند.

اصلانی سال گذشته درام “دوران عاشقی” ساخته علیرضا رییسیان را روی پرده داشت. اصلانی در “دوران عاشقی” که جزو آثار پرفروش سال ۹۴ سینمای ایران بود در نقش دلالی اقتصادی با نام “زندی” ظاهر شده بود که در زمینه های مختلف از بازار طلا گرفته تا بازار ارز و بورس فعالیت داشت و البته که سعی می‌کرد با ارتباطات خاصی که دارد بیزنس پردرآمد خود را بی‌دردسر پیش ببرد.

فرهاد اصلانی که برای بازی در تازه‌ترین فیلم مسعود کیمیایی با نام “قاتل اهلی” هم قرارداد بسته و در آنجا بناست نقش یک رانتخوار کلان را ایفا کند یک فیلم آماده اکران به نام “دختر” هم دارد.

تولید یک روز بخصوص با حمایت وزارت بهداشت و فارابی

هرچند تهیه کنندگی “یک روز بخصوص” را اسعدیان خودش برعهده داشته اما در تأمین سرمایه این پروژه به مانند آثار قبلی‌اش از حمایت ارگانهای دولتی بهره برده است. درباره ارگانهای حامی تولید “یک روز بخصوص” هم شنیده های جالبی وجود دارد و از آن جمله اینکه این پروژه با حمایت بنیاد سینمایی فارابی و وزارت بهداشت تولید می شود.

حضور مدیرعامل فارابی علیرضا تابش در پشت صحنه فیلم و محمدهادی ایازی قائم مقام وزیر بهداشت در پشت صحنه این فیلم هم در راستای همین حمایتها بوده است.

پریناز ایزدیار و مصطفی زمانی در یک روز بخصوص

ایزدیار و زمانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *