جدا شدن بخش واقعیت مجازی را اچ تی سی رسما تایید کرد

اچ تی سی

پس از شایعات فراوان و خبر ها کمپانی اچ تی سی بالاخره جدا شدن بخش واقعیت مجازی را به صورت رسمی تایید کرد.

بعد از کش و قوس فراوان و گزارش های ضد و نقیض، کمپانی اچ تی سی بالاخره استقلال بخش واقعیت مجازی و اکوسیستم شکل گرفته پیرامون آن را اعلام کرد. از این پس، واقعیت مجازی اچ تی سی یک تجارت جداگانه به حساب می آید.

طی روزهای گذشته هم گزارش ها باز هم به جدایی این بخش اشاره داشتند که اکنون این مسئله توسط HTC به طور کامل تایید شده است. در بیانیه ای ارسالی به وبسایت ورج، اچ تی سی اعلام کرد:

HTC تایید می کند که یک زیر شاخه با نام HTC Vive Tech Corporation به عنوان وسیله ای برای توسعه متحدین استراتژیک ایجاد کرده تا ساخت اکوسیستم جهانی واقعیت مجازی را یاری دهد.

آنچه در این جملات به وضوع می توان متوجه شد، اعتبار پایین HTC است که امکان ضربه زدن به هدست های Vive را قوت می بخشد. به همین سبب، HTC تصمیم دارد تا این بخش قدرتمند را از دیگر تجارت های خود جدا و شرکای تجاری را به همکاری ترغیب کند.

اگر کمپانی باشید که تصمیم بر همکاری با شرکت دیگری را داشته باشد، قطعا ترجیح می دهید با کمپانی جدیدی که سود و زیانش از طریق یک محصول موفق ارزیابی می شود قرارداد امضا کنید تا شرکتی که در فروش موبایل های خود شکست خورده است.

اکنون باید منتظر ماند و دید که تغییرات بزرگ چگونه به بخش واقعیت مجازی HTC کمک می کنند تا رشد بهتری طی سال های آینده در این فضای نو داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *