آپدیت سالانه ویندوز ۱۰ برای کاربران ویندوز فون در ۱۲ مرداد

ویندوز فون

در کنار بروزرسانی نسخه دسکتاپ ویندوز در تاریخ ۱۲ مرداد مایکروسافت برای کاربران ویندوز فون ۱۰ نیز در این تاریخ آپدیت ارائه خواهد داد.

بعد از آن که کمپانی ردموندی مایکروسافت بالاخره از تاریخ دقیق عرضه به روز رسانی سالانه ویندوز ۱۰ برای کامپیوترهای شخصی رونمایی کرد، هنوز معلوم نبود که دارندگان گوشی های ویندوزی باید در چه زمانی منتظر این بروزرسانی مهم و بسیار بزرگ باشند. اکنون بنابر تایید رسمی اهالی ردموند، ویندوز موبایل نیز در تاریخ ۱۲ مرداد به صورت همزمان با پلتفرم های پی سی به دست مخاطبان خواهد رسید.

دانا سرکار، مدیر برنامه ویندوز اینسایدر کمپانی مایکروسافت این خبر را در پاسخ به سوال یکی از کاربران توییتر تایید کرده و می گوید که گرچه بروزرسانی نسخه موبایل ویندوز ۱۰ به صورت همزمان ارائه می شود اما روند آن امکان دارد کمی به طول انجامد؛ زیرا دستگاه های زیادی در سراسر جهان وجود دارند که این به روز رسانی را دریافت خواهند کرد.

بنابراین و با توجه به سخنان سرکار می توان احتمال داد که دارندگان های گوشی های ویندوزی باید کمی بیشتر برای دریافت به روز رسانی سالانه ویندوز ۱۰ منتظر بمانند. انتظار می رود که آپدیت سالانه ویندوز ۱۰، ویژگی های جدید بسیاری زیادی با خود به همراه آورد که از جمله آنها می توان به ویژگی های امنیتی جدید، Windows Ink (که تجربه کاربری قلم استایلوس را بهبود خواهد بخشید)، هوشمندتر شدن دستیار صوتی کورتانا و پشتیبانی از افزونه ها در مرورگر Edge اشاره کرد.

بروزرسانی سالانه ویندوز ۱۰ در ابتدا قرار بود تا پایان ماه جاری میلادی و درست در روز یک سالگی سیستم عامل مورد اشاره به دست مخاطبان برسد اما بدیهی است که مایکروسافت برنامه های خود را تغییر داده است. گفتنی است که کاربرانی که هنوز از ویندوز ۷ و ویندوز ۸٫۱ استفاده می کنند تنها تا ۲۹ جولای (۸ مرداد ماه) فرصت دارند تا به صورت رایگان ویندوز ۱۰ را دریافت نمایند، در غیر این صورت مجبور به خرید آن خواهند بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *