روحیه بالای هازارد بعد از باخت در برابر ولز!

هازارد ۱

 ادن هازارد، کاپیتان و ستاره تیم ملی بلژیک در یورو ۲۰۱۶ عنوان کرد که حذف بلژیک از یورو ۲۰۱۶ برایش بسیار ناراحت کننده است.

به گزارش ویکی جوان، تیم ملی بلژیک شب گذشته با نتیجه ۳-۱ مغلوب ولز شد تا نسل طلایی این کشور بار دیگر ناکام بماند. هازارد از اینکه تقصیر‌ها را بر گردن سرمربی اش بندازد طفره رفت ولی از حذف تیمش ابراز ناراحتی کرد.

کاپیتان شیاطین سرخ گفت:

ما به تلاش ادامه می‌دهیم و اهداف بزرگی در سر خواهیم داشت. فشار زیادی روی ویلموتس است. سال‌هاست او مربی ماست. لحظات فوق‌العاده ای با هم داشته ایم. ولی امشب نا امید شدیم ولی فکر می‌کنم ویلموتس باید فکری کند و بعدا در مورد آینده اش تصمیم بگیرد. اگر پیش ما نبود برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. دو سال دیگر جام جهانی است و یک هدف دیگر. بنابراین از حالا به مقدماتی اش فکر می‌کنم و پس از آن یورو ۲۰۲۰٫

ادن هازاد در ادامه افزود:

امروز در ۲۰ دقیقه اول عالی بودیم و در پایان بازی همه گفتیم که باید آن ۲۰ دقیقه را ادامه می‌دادیم زیرا خیلی با کیفیت ظاهر شدیم ولی ولز با انگیزه بیشتری نسبت به ما بازی کرد. آنها بازیکنان زیادی دارند که در لیگ برتر بازی می‌کنند. انگیزه زیادی در آنهاست و هماهنگی خوبی دارند. امشب ما تیم جوانی در زمین فرستاده بودیم. جوانگرایی فوق العاده است ولی گاهی باید از خود تجربه نشان داد.

هازارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *