مایکروسافت و اشاره به نسل بعدی سرفیس ها

سرفس

شواهد موجود بیانگر این موضوع هستند که کمپانی ردموندی مایکروسافت قصد توسعه خانواده سرفیس را دارد؛ با ما همراه باشید.

به نظر می رسد که کمپانی مایکروسافت در حال آماده شدن برای عرضه برخی ابزارهای سری سرفیس است. به تازگی یکی از توسعه دهندگان هندی که سری به ساختمان ۸۸ مایکروسافت در ردموند زده، تصاویری را در توییتر خود منتشر کرده که خبر از اشاره مایکروسافت به ابزار های جدید همین خانواده دارند.

همانگونه که از این تصویر پیداست، کمپانی مورد بحث بر روی یک دیوار، سخت افزار سرفیس را تشریح می کند. در این بخش می توان سرفیس بوک، سرفس پرو ۴ و همچنین تایپ کاور و قلم هوشمند این شرکت را مشاهده کرد.

در این دیوار البته چند جای خالی نیز به چشم می خورد که یکی مربوط به سال ۲۰۱۶ و سه عدد دیگر برای سال ۲۰۱۷ هستند. طبیعتاً در آینده دستگاه هایی از خانواده سرفیس معرفی خواهند شد ولی مشخص نیست که دقیقاً چه خواهند بود. شاید لپ تاپ، تبلت و یا دستگاهی جدیدتر، چرا که مایکروسافت سال گذشته و با معرفی سرفس بوک به خوبی نشان داد که قادر به غافلگیر کردن علاقمندان خود است.

مایکروسافت همچنین مدت هاست که توسعه دستگاهی به نام سرفیس فون را در دستور کار خود دارد، یا دست کم این شایعه ایست که سال هاست دست به دست می شود. شاید یکی از سه محصولی که برای سال ۲۰۱۷ زمانبندی شده، همین موبایل باشد. باید اشاره کرد که پیش از این گفته شده بود مایکروسافت برای استفاده از نسل هفتم پردازنده های اینتل، بروز رسانی سرفیس بوک و پرو را در سه ماه نخست سال ۲۰۱۷ انجام خواهد داد.

با این حال شایعات جدید حکایت از آن دارند که مایکروسافت قصد دارد یک کامپیوتر یکپارچه یا AIO معرفی کند. محصولی که احتمالاً در کنار سرفیس بوک، در برابر مک بوک پرو و iMac خواهد ایستاد. در این بین گفته می شود که این کمپانی در حال بررسی چند فُرم فکتور و نوع کاربری برای کامپیوتر رومیزی سرفیس است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *