صادر شدن مجوز بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ

الکامپ

مجوز برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ برای سال دوم به سازمان نظام صنفی رایانه ای واگذار شد؛ با ما همراه باشید.

مجوز برگزار شدن بیست‌ و‌ دومین نمایشگاه بین‌ المللی الکامپ برای دومین سال متوالی به نام سازمان نظام صنفی رایانه‌ ای صادر شد. ناصر علی سعادت، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای با اعلام این موضوع بیان کرده است: «قول مساعد رئیس شرکت سهامی نمایشگاه‌ ها در مراسم اختتامیه ی نمایشگاه الکامپ سال گذشته، مبنی بر واگذاری مجوز الکامپ بیست‌ و‌ دوم به نام این سازمان با برگزاری جلسات متعدد محقق شد».

ناصر علی سعادت اظهار داشته اقدامات لازم برای حضور پر تعداد شرکت های قدرتمند داخلی و خارجی در الکامپ امسال از مدت ها پیش شروع شده است. وی در این باره اعلام داشت: «در تلاش هستیم تا ظرفیت بین‌ المللی الکامپ را در این دوره به نمایش بگذاریم. تاکنون شرکت‌ های خارجی بسیاری برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کرده‌ اند و همچنان در حال مذاکره برای جذب مشارکت بیشتری هستیم».

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ ای با تأکید بر اینکه مجوز نمایشگاه الکامپ، ۶ ماه قبل از برگزاری آن به نام سازمان نظام صنفی رایانه‌ ای صادر گشته است، خاطر نشان کرد: «سال گذشته به صنعت فاوای کشور قول دادیم، الکامپ هر سال بهتر از سال گذشته و به دور از حاشیه‌ ها برگزار شود. اکنون در مسیر درستی قرار داریم و فرصت بیشتری برای برنامه‌ریزی و پیاده‌ سازی ایده‌ های جدید و برگزاری یک نمایشگاه استاندارد در اختیار خواهیم داشت».

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *