فاش شدن تصویر محافظ نمایشگر گلکسی اس ۷ اج پلاس

گلکسی اس ۷ اج پلاس

محافظ صفحه گلکسی اس ۷ اج پلاس در وبسایت مربوط به فروش لوازم جانبی موبایل رویت شده است؛ با ما همراه باشید.

سال پیش، کمپانی سامسونگ برای آن دسته از کاربرانش که دوست داشتند نسخه کمی بزرگ تر از گوشی گلکسی اس ۶ اج را داشته باشند، فبلت اس ۶ اج پلاس را معرفی نمود که از یک نمایشگر بزرگ تر ۵٫۷ اینچی بهره می برد.

این ابعاد تقریبا نیم اینچ از نمایشگر نسخه استاندارد و البته موبایل گلکسی اس ۶ بزرگ تر به نظر می آید. اما تا به حال حرفی در مورد اینکه کمپانی سامسونگ تصمیم دارد نسخه پلاس از گلکسی اس ۷ اج را نیز عرضه کند به میان نیامده بود.

در هر حال، گفته شده سایتی به نام Armorsuit که در زمینه ساخت پوشش و محافظ صفحه نمایش فعالیت می کند، به تازگی محصول جدیدی را به فهرست کالاهای خود اضافه کرد که به گوشی گلکسی اس ۷ اج پلاس تعلق دارد.

البته هیچگونه مشخصات و جزئیاتی در مورد این اسمارت فون در وبسایت یاد شده مطرح نشده اما انتظار می رود که دستگاه همان نمایشگر ۵٫۷ اینچی محصول سال پیش یعنی گلکسی اس ۶ اج پلاس را در اختیار داشته باشد و اساسا شاید به همین خاطر است که گفته می شود گلکسی نوت ۷ از نمایشگری شش اینچی بهره خواهد برد.

بر اساس برخی برآوردهای صورت گرفته، گوشی گلکسی اس ۷ اج پلاس قرار است که در تاریخ ۱۲ مردادماه سال جاری در کنار محصول دیگری به نام نوت ۷ معرفی شود. لازم است اضافه کنیم که اکسسوری اشاره شده در وبسایت مذکور هم اکنون موجود نبوده و قابل خرید نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *