کونامی تاریخ انتشار Pro Evolution Soccer 2017 را فاش کرد

PES 2017

Pro Evolution Soccer 2017 بازی معروف و محبوب که اکنون کمپانی سازنده آن خبر از تاریخ انتشار داده است؛ با ما همراه باشید.

ژاپنی ها در سال جاری برای رقابت با آمریکایی ها کار بسیار سختی در پیش دارند. این بار کمپانی الکترونیک آرتز قصدارد موتور ساخت فیفا را عوض کرده و از فراستبایت استفاده کند؛ موتوری که آزمون خود را به خوبی با عناوین استاروارز بتل فرانت و بتلفیلد پس داده. بنابراین انتظار برای انتشار دو بازی و دیدن عملکرد آن ها سخت تر از همیشه شده است.

بعد از این که اعلام شد فیفا ۱۷ در تاریخ بیست و هفتم سپتامبر (۶ مهر) منتشر می شود، اکنون نوبت به شرکت کونامی رسید تا از تاریخ انتشار Pro Evolution Soccer 2017 پرده بردارد. طبق گفته این کمپانی بازی سیزدهم سپتامبر سال جاری (۲۳ شهریور) در آمریکا منتشر شده و با دو روز تاخیر هم انگلستانی ها می توانند به بازی دسترسی داشته باشند.
بهتر است بدانید این بازی با قیمت ۶۰ دلار برای کنسول های نسل هشتم منتشر می شود. در حالی که دارندگان پلتفرم های نسل هفتم می توانند این عنوان را با قیمت ۴۰ دلار خریداری کنند. برای اطلاعات بیشتر سال پیش، بعد از چندین سال، میانگین امتیازی PES بیشتر از فیفا شد. به نظر می رسد دلیل اصلی این موضوع را بتوانیم به پیشرفت های نه چندان زیاد فیفا ۱۶ نسبت به عناوین گذشته اش اختصاص دهیم.
در صورتی که آن طرف میدان، PES با موتور فاکس انجین توانسته بود جلوه بسیار بهتری به این فرنچایز بدهد. همان طور هم که می دانید برای اولین بار در فیفا ۱۷ شاهد بخش داستانی خواهیم بود. وجود کات سین ها و سیستم دیالوگی مشابه به مس افکت از ویژگی های هستند که این بخش دارد. هر دو بازی با بازخوردهای مثبت در جریان نمایشگاه امسال مواجه شدند.

کمپانی کونامی قول داده تا در بازی شاهد پیشرفت های در زمینه های گوناگون باشیم. از بهتر شدن پاس ها بگیرید تا حضور سیستم Real Touch که به واسطه آن چگونگی واکنش بازیکن ها به توپ طبیعتی تر از همیشه می شود. تکنیک های پیشرفته تر برای دروازه بان ها و استراتژی های تیمی دقیق تر از ویژگی ها هستند که در هفدهمین شماره PES وجود دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *