آمادگی میزبانی بی نظیرترین غار آبی جهان برای حضور گردشگران

غار علیصدر

غار علیصدر که از بی نظیرترین اثرهای طبیعی جهان می باشد در ۷۵ کیلومتری شمال غرب همدان قرار دارد. این غار نادر آبی که قابل قایقرانی می باشد آماده میزبانی از گردشگران سراسرتا دنیا است.

به گزارش ویکی جوان، حمیدرضا یاری، مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر طی گفتگویی خاطرنشان کرد: غار علیصدر همدان آماده پذیرایی از مسافران تعطیلات عید فطر بوده و گردشگران زیادی به صورت روزانه در حال بازدید از این اثر زیبای طبیعی هستند.

وی ادامه داد: غار علیصدر به مدت ۲۰ ساعت در شبانه روز پذیرای بازدیدکنندگان بوده و تدارکات لازم برای حجم زیادی از مسافران در این مجموعه گردشگری در نظر گرفته شده است.

یاری،عنوان کرد: همچنین تمامی رستوران ها، مراکز اقامتی، خانه مسافرهای روستایی به صورت صد در صدی ظرفیت خدمات رسانی به مسافران و گردشگران را دارند.

وی یادآور شد: با هماهنگی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ نیروهای امنیتی و انتظامی، راهنمایی و رانندگی، اکیپ بهداشت، بازرگانی بر قیمت ها و اجناس، درمانگاه و شرکت های خدماتی در این تعطیلات فعال می شوند..

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر در ادامه گفت: بازارچه ، مراکز اقامتی ، رستوران ها ، شهربازی و چهار نمازخانه موقت برای رفاه حال مسافران و گردشگران در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است در تعطیلات عید فطر سال گذشته بیش از ۱۶ هزار نفر گردشگر در روز از غار علیصدر همدان بازدید کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *