نوکیا و فاش شدن تصویری که احتمالا موبایل جدید این کمپانی است

نوکیا

روز گذشته تصویری از یک گوشی با برند نوکیا منتشر شد که احتمالا گوشی جدید این کمپانی است؛ با ما همراه باشید.

در ماه مه سالی که گذشت، کمپانی نوکیا یک سری قراردادها و تفاهم هایی را به امضا رساند که در نهایت سبب می شود تا این شرکت فنلاندی قادر به تولید گوشی های هوشمند و تبلت مبتنی بر پلتفرم اندروید با نام خودش باشد.

در میان کمپانی هایی که درگیر این قرارداد هستند نام کمپانی چینی Foxcoon و شرکت دیگری به نام HMD دیده می شود. HMD در حقیقت کمپانی است که توسط مدیران پیشین بخش موبایل مایکروسافت اداره می شود.

روزگذشته اما تصویر گرافیکی جدیدی منتشر شده که نشان دهنده موبایل جدید و اندرویدی نوکیا با نام Nokia P1 است. گزارش شده که مهندسین InFocus/Sharp مهندسی این اسمارت فون را به عهده داشته اند.

اگر به یاد داشته باشید، چندی پیش Foxconn موفق به خرید Sharp شد و به همین دلیل همه این ها را می توان به هم متصل دانست. به همین سبب است که تصویر بالا را می توان به Sharp Aquos P1 نیز نسبت داد.

اما با این حال می توان نسخه نوکیا آن را هم محتمل دانست، چرا که قرارداد کمپانی های نوکیا و فاکسکان بیشتر بر سر حق استفاده از نام تجاری نوکیا است. به نظر می رسد که تلفن در دو رنگ آبی و قرمز کم رنگ در دسترس باشد.

متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت، تاریخ عرضه و سخت افزار این دستگاه در دسترس نیست. بر اساس ادعای کمپانی ردموندی مایکروسافت، نوکیا تا فصل سوم ۲۰۱۶ اجازه عرضه تلفن همراه با برند نوکیا را نداشته اما اکنون رسما یک هفته از شروع فصل سوم می گذرد و باید شاهد خودنمایی کمپانی نوکیا باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *