سامسونگ و فروش ۲۶ میلیون واحدی از گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج

گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج

آمار و ارقامی که کمپانی سامسونگ از فروش دو پرچمدار گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج منتشر کرده خبر از فروش ۲۶ میلیون واحدی این دستگاه ها می دهد.

همانطور که دقایقی قبل در خبرها خواندید، کمپانی سامسونگ پیش بینی کرده که در سه ماهه دوم سال جاری به بیشترین میزان سود خود در دو سال گذشته خواهد رسید. اما کمپانی کره ای سامسونگ بعد از اعلام این خبر اکنون جزئیات بیشتری از آن را در اختیار رسانه ها و مردم قرار داده است.

کمپانی کره ای از ماه مارس، زمان عرضه جدیدترین پرچمدارانش گلکسی S7 و S7 اج در بازار تا به حال موفق شده تا ۲۶ میلیون واحد از این دو محصول را در سراسر دنیا به فروش برساند. به لطف فروش فوق العاده این دو اسمارت فون پرچمدار، کره ای ها پیش بینی کرده اند که میزان سود خالص دریافتی کمپانی در سه ماهه دوم سال جاری به رقم قابل توجه ۷ میلیارد دلار برسد.
با اینکه آمار و ارقام منتشر شده مربوط به فروش کلی شرکت هستند، اما بخش موبایل سامسونگ به تنهایی مسبب تأمین %۴۹ از کل سودی است که کمپانی در سه ماهه دوم ۲۰۱۶ بدست آورده. این بدان معناست که بخش موبایل سامسونگ از ماه آوریل تا ژوئن چیزی بالغ بر ۳٫۵ میلیارد دلار برای کمپانی سود خالص به ارمغان آورده است.

بر اساس این آمار، سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ را می توانیم بهترین دوره فروش سامسونگ طی دو سال گذشته بدانیم. پیش بینی شده که در این دوره احتمالا فروش کلی محصولات کمپانی به رقم ۴۳٫۲ میلیارد دلار خواهد رسید.

اما با وجود فروش استثنایی گجت های گلکسی S7 و S7 اج، این دو احتمالا نتوانند به رکورد فوق العاده فروش گلکسی S4 در بازه زمانی یک ساله برسند. در بازه آوریل ۲۰۱۳ تا آوریل ۲۰۱۴ حدودا ۷۰ میلیون دستگاه از اسمارت فون گلکسی S4 سامسونگ در سراسر دنیا به فروش رسید که بعید به نظر می رسد پرچمداران فعلی کمپانی کره ای بتوانند به چنین رکوردی دست پیدا کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *