با Lock Screens لاک اسکرین های زیبا برای آیفون و آیپد بسازید

Lock Screens

در این بخش به معرفی اپ Lock Screens می پردازیم که برای پلتفرم ios اپل توسعه داده شده که با استفاده از آن قادر به ساخت لاک اسکرین های زیبا خواهید بود.

 

سیستم عامل ios از منظر امکانات شخصی سازی ابدا با دنیای آزاد و متن باز اندروید قابل مقایسه نیست. با این همه هستند اپ هایی که بتوانند با اعمال تغییراتی هر چند کوچک، حس تنوع طلبی کاربران آیفون و آیپد را سیراب کنند.

Lock Screens اپلیکیشنی است که قادر است طراحی والپیپر و لاک اسکرین در iOS را به دست خودتان بسپارد. با اپلیکیشن رایگان استودیوی Apalon قادر هستید از مجموعه تصاویر HD اپ یا عکس های گالری خود تصاویر زیبایی آفریده و به ظاهر آی دیوایس تان روح تازه ای ببخشید.
Lock Screens در مکانیزم عمل لاک اسکرین iOS دستی نمی برد، بلکه فقط روی عکس های معمولی لایه های جدیدی اضافه می کند تا از ترکیب لایه ها بتوانید به لاک اسکرین دلخواه تان برسید.

اولین قدم برای ساخت لاک اسکرین با این اپپلیکیشن، انتخاب بک گراند است که می توانید آن را از تصاویر گالری یا والپیپرهای بی نهایت زیبا و HD اپ انتخابش کنید. اکنون قادر هستید لایه های بعدی را به تصویر بک گراند اضافه کنید.

آرشیو لایه ها و بک گراندهای اپلیکیشن هم تقریبا هفته ای یک بار بروزرسانی بزرگی دریافت می کند، بنابراین می توانید مطمئن باشید که با داشتن Lock Screen خیلی کم پیش می آید که با عکس ها و آیتم های تکراری مواجه شوید.

این لایه ها می توانند فریم های مختلف برای پوشاندن بالا و پایین عکس و حتی تقویم های JPEG برای قرارگیری در مرکز تصویر باشند. خوشبختانه تنوع فریم ها و لایه ها در Lock Screens بسیار بالاست، و از ترکیب آنها با بک گراندهای آماده اپ شاید بتوانید صدها لاک اسکرین منحصر به فرد با آنها بسازید.

توجه داشته باشید که بعد از ساخت لاک اسکرین، اپلیکیشن آن را در قالب یک عکس در Camera Roll دستگاه ذخیره می کند. بنابراین برای استفاده از این عکس باید آن را از اپلیکیشن Photos باز کرده و سپس گزینه Set as Wallpaper را بزنید.

اگر از والپیپر فعلی آیفون یا آیپدتان دلزده شده اید و دنبال موردی خاص و منحصر به فرد برای جایگزینی آن می گردید، شاید Lock Screens با آیتم های متنوعش بتواند شما را به مقصودتان برساند. این اپلیکیشن را می توانید به رایگان از اپ استور و از طریق این لینک دانلود کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *