تصویری جدید از قسمت پشتی آیفون ۷ و تغییرات جزئی در طراحی

آیفون ۷

با نزدیک شدن به زمان رونمایی از آیفون بعدی کمپانی اپل که به احتمال زیاد آیفون ۷ نام دارد هر روز خبر ها و شایعات جدیدی از این دستگاه منتشر می شود.

افزایش یکباره شایعات و خبرها در خصوص آیفون ۷ را می توان شاهدی بر نزدیک شدن به زمان معرغی از نسل بعدی این اسمارت فون دانست. امروز صبح نیز تصویری از وبلاگ های چینی به بیرون درز کرد که ادعا می شود به پشت بدنه این گوشی تعلق داشته باشد.

همانطور که مشاهده می کنید، نوارهای خطی مربوط به آنتن که روی مدل های آیفون ۶ و آیفون ۶ اس دیده بودیم هم دیگر پشت بدنه دستگاه قابل رویت نیستند و در عوض به بخش های جانبی بدنه انتقال یافته اند.

در این تصویر، پیکره بندی بزرگ تر دوربین اصلی دستگاه که در رندرها و عکس های منتشر شده قبلی دیده بودیم به خوبی قابل رویت است و این بار ظاهرا دوربین اصلی دستگاه شکل واضح تری پیدا کرده است.

لازم به ذکر است در شایعه ای مرتبط به این موضوع، مشخص گردیده اپل احتمالا آیفون ۷ را با بدنه ای ضد آب عرضه خواهد کرد که اگر اینطور باشد، خطوط مربوط به آنتن نیز احتمالا به همین دلیل به قسمت های کناری آن منتقل شده اند. اما باز هم باید تاکید کنیم که فقط با استناد به یک عکس نمی توان اینطور قضاوت نمود.

شاید بتوان این خبر را باور کرد که کمپانی اپل بعد از معرفی آیفون ۷، هشتاد میلیون دستگاه از آن را به فروش خواهد رساند، اما به احتمال زیاد اضافه شدن ویژگی بدنه ضد آب به آن به سال آینده موکول خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *