احتمال شروع قیمت عرضه گلکسی نوت ۷ سامسونگ از ۸۴۹ یورو

گلکسی نوت ۷

شایعه جدیدی که در خصوص گلکسی نوت ۷ منتشر شده در خصوص قیمت این دستگاه است که گفته می شود سامسونگ آن را با قیمت ۸۴۹ یورو عرضه خواهد کرد.

بر اساس اخبار و شایعات اخیر روشن است که اسمارت فون گلکسی نوت ۷ سامسونگ با نمایشگری دو لبه خمیده مجهز خواهد بود و به احتمال خیلی زیاد هم خبری از مدل فلت برای آن نخواهد بود.

اما برخورداری از چنین نمایشگری، جدای از آنکه جذابیت محصول را در نظر کاربران بیشتر خواهد کرد، قطع به یقین باعث می شود که فبلت آتی سامسونگ برچسب قیمتی بالایی داشته باشد و در نتیجه انتظار می رود که نوت ۷ گران ترین پرچمدار این شرکت کره ای در تاریخ آن باشد.

بر اساس اعلام منابع مطلع، قیمت این گجت از ۸۴۹ یورو در اروپا شروع می شود که حدودا ۵۰ یورویی از گلکسی اس ۷ اج گران تر است.
متاسفانه این قبیل برآوردها و تخمین زدن ها، یا بهتر بگوییم قیمت بالای گلکسی نوت ۷ دست آخر باعث می شود که جمعیت زیادی از کاربران از خرید آن منصرف گردند یا اینکه دست کم یکی دو ماهی را صبر کنند تا بهای نهایی اش کمی تعدیل گردد.

البته گفتنی است که گوشی های خانواده نوت کمپانی سامسونگ همواره گران تر از گروه گلکسی اس بوده اند و با در نظر داشتن این مساله که کمپانی مورد بحث تصمیم دارد تنها نسخه بهره مند از نمایشگری با دو لبه خمیده را برای فبلت آتی اش عرضه نماید، بعید نیست که قیمت آن شگفتی خیلی ها را به دنبال داشته باشد.

در مورد امکانات فنی این فبلت هم باید بگوییم که طبق انتظارات و البته خبرها و تصاویر لو رفته از آن خصوصیاتی مشابه به گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج را خواهد داشت و علاوه بر این، فناوری هایی چون اسنکر عنبیه چشم، پورت USB Type-C، باتری بزرگ تر و احتمالا شش گیگابایت رم نیز برایش در نظر گرفته شده.

این فبلت همچنین با توجه به رندری که اخیرا از آن لو رفته در قالب یک رنگ جدید عرضه می شود و اگر شایعات در مورد آن صحت داشته باشند، کمپانی سامسونگ ظرف سه هفته آینده آن را رونمایی خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *