تصاویری جدید از نسل بعدی آیفون ها

آیفون ۷

امروز یک وبسایت فرانسوی تصاویری واضح و زنده از آیفون های بعدی کمپانی اپل که به احتمال زیاد آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس نام دارند را منتشر کرد.

روز گذشته یک عکس منتسب به آیفون ۷ به فضای مجازی راه یافت که آن را در بخش فناوری ویکی جوان مشاهده کردید. ساعتی قبل ولی وب سایت فرانسوی NoWhereElse چندین عکس واضح تر از هر دو موبایل بعدی اپل موسوم به آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را در فضای مجازی منتشر نموده که در نمونه پلاس، ماژول دوربین دوگانه مشخص است.

با انداختن نگاهی به بدنه آیفون ۷، به جز لنز دوربین که بزرگ تر شده و خطوط مرتبط به سیستم آنتن دهی که اکنون اندکی پنهان تر شده اند، نمی توان متوجه تغییر دیگری شد و طراحی همانند دو نسخه قبلی باقی مانده است.

در گوشی آیفون ۷ پلاس ولی ماجرا کمی جالب تر است و در بخش پشتی بدنه دستگاه می توان سه حفره بسیار کوچک را دید که نشانگری هستند مبنی بر حضور «Smart Connector». این همان نوع اتصالی است که کمپانی اپل در آیپد پرو به کار می گیرد و کاربر می تواند توسط آن، وسیله های جانبی را به دستگاه خود متصل کرده و از آنها استفاده کند.

در عکس دیگر، نمای جلوی آیفون ۷ پلاس به نمایش کشیده شده که همچنان می توان کلید فیزیکی هوم را در آن مشاهده کرد. گویا باید برای حذف شدن این کلید، یک سال دیگر انتظار کشید. البته در این بین، باز هم زاویه ثبت شدن تصاویر به گونه ای نیست که بتوان بخش پایین دستگاه و حذف شدن یا نشدن پورت هدفون را مشاهده کرد.

 

آیفون ۷ ۱

آیفون ۷ ۲

آیفون ۷ ۳

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *