آغاز پیش فروش گلکسی نوت ۷ بعد از جلسه معارفه آن

گلکسی نوت ۷

پس از تایید زمان رونمایی از گلکسی نوت ۷ توسط سامسونگ اکنون گزارشات از آغاز زمان پیش فروش این اسمارت فون خبر می دهند؛ با ما همراه باشید.

روز چهارشنبه نهایتا کمپانی سامسونگ تایید کرد که می خواهد از گلکسی نوت بعدی اش را در تاریخ دوم آگوست – ۱۲ مرداد ماه رونمایی کند. هم اکنون شرایط افشای اطلاعات در خصوص این گوشی به صورتی بوده که تقریبا همه مشخصات آن را می دانیم و حتی ظاهرش را نیز چند باری به شکل رندر شده یا زنده دیده ایم و منتظر هستیم تا اهالی کره جنوبی، مهر تایید خود را بر دانسته هایمان بزنند.

امروز ولی یک وب سایت هلندی موسوم به «GalaxyClub» خبر می دهد که این کمپانی قصد دارد پیش فروش گلکسی نوت ۷ را بلافاصله بعد از مراسم رونمایی در تاریخ یاد شده، شروع کند. این منبع خبر می دهد که در کنار کشورهای اروپایی، سامسونگ پیش فروش نوت ۷ را در کره جنوبی و همچنین آمریکای شمالی آغاز می کند.

شرکت کره ای سامسونگ مراسم معارفه گلکسی نوت ۷ را ساعت ۱۹:۳۰ در ۱۲ مرداد آغاز می کند و این منبع هلندی معتقد است که پیش فروش همین اسمارت فون دقیقاً بعد از اتمام مراسم آغاز می شود.

هنوز مشخص نیست افرادی که به این صورت و در این زمان دست به خرید موبایل مورد نظر می زنند، تا چند روز باید منتظر گلکسی جدیدشان باشند. این در حالیست که همچنان قیمت دستگاه مورد نظر نیز مشخص نبوده و بعید به نظر می رسد که سامسونگ، بهایی کمتر از ۷۰۰ دلار برایش انتخاب کند.

در حال حاضر انتظار می رود که اسمارت فون گلکسی نوت ۷ از چیپست مجتمع اسنپدراگون ۸۲۱ به همراه ۶ گیگابایت رم LPDDR4 استفاده کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *