صحبت های جالب مورینیو درباره ی زلاتان

مورینیو

ژوزه مورینیو سرمربی جدید شیاطین سرخ بر این باور است که زمانی زلاتان میان آمریکا و چین، سخت ترین لیگ دنیا را بر می گزیند نشان از قدرت بالای این بازیکن دارد.

به گزارش ویکی جوان، پس از اتمام قرارداد زلاتان ابراهیموویچ با پاری سن ژرمن، او به عنوان بازیکن آزاد به تیم فوتبال منچستریونایتد پیوست. مورینیو و ابراهیموویچ از گذشته رابطه خوبی با یکدیگر دارند و حال مورینیو به تمجید از ستاره تیمش پرداخت.

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ در مورد زلاتان اینگونه بیان کرد: ابراهیموویچ خیلی ثروتمند است. او در تمام طول فوتبالش پول ساخته و چیزهای زیادی برده است. بنابراین وقتی فکر می‌کنی که می‌توانی کارهای بزرگ انجام دهی، به سخت ترین لیگ جهان می‌روی. اگر فکر می‌کنی که نمی‌توانی، به آمریکا می‌روی، به چین می‌روی یا در همان لیگ فرانسه می‌مانی. بنابراین زلاتان به دنبال یک چالش بزرگ بوده است. وقتی به او گفتم که من در انگلیس،‌اسپانیا و ایتالیا قهرمان شده ام و او نشده است، گفت که می‌خواهد تمام جام‌ها را کسب کند. بنابراین انگیزه اش بالاست و بدنش فوق‌العاده است. از یکشنبه او به ما می‌پیوندد و طبق برنامه پیش خواهیم رفت.

زلاتان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *