توقف فیلمبرداری قاتل اهلی توسط حراست فرودگاه امام خمینی

قاتل اهلی

فیلم سینمایی قاتل اهلی کار جدید مسعود کیمیایی که در فرودگاه امام خمینی (ره) در حال فیلمبرداری می باشد توسط حراست فرودگاه متوقف شد.

به گزارش ویکی جوان، فیلم سینمایی «قاتل اهلی» در شرایطی فیلمبرداری خود را در تهران سپری می کند که اواخر هفته گذشته فیلمبرداری فیلم در فرودگاه امام خمینی با مشکل مواجه شد.

بر اساس پیگیریها گروه تولید فیلم برای آماده سازی ضبط سکانس های شبانه نیاز به لوکیشن فرودگاه امام خمینی داشتند که با مقاومت حراست امکان ضبط صحنه های فیلم در بعد از ساعت کاری حراست ۱۸ مقدور نشد و سکانس های شبانه فرودگاه امام ضبط نشده است. پرویز پرستویی هم در سکانس فرودگاه بازی داشت با وساطت وی نیز حراست اجازه فیلمبرداری نداد.

بنابراین گزارش، فیلمبرداری «قاتل اهلی» از صبح روز دوشنبه ۲۱ تیرماه ۹۵ با یادی از عباس کیارستمی در تهران آغاز شد. این فیلم داستان زندگی حاج آقا دکتر جلال سروش است که نقش آن را پرویز پرستویی بازی می کند.

در این فیلم پرویز پرستویی، پگاه آهنگرانی، امیر جدیدی، پرویز پورحسینی، لعیا زنگنه، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین رستمی، حمیدرضا افشار، رضا رشید پور، اکبر معززی، سعید پیردوست، شراره دولت آبادی، هستی محمایی، کاترین اصلانی و با حضور ثریا قاسمی هستند.

قرار است اولین نمایش «قاتل اهلی» در جشنواره فجر امسال باشد. تهیه کنندگی تازه ترین فیلم کیمیایی را منصور لشکری قوچانی برعهده دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *