کلید خوردن سریال روزهای بهتر

روزهای بهتر

تصویربرداری جدیدترین مجموعه تلویزیونی حمیدرضا لوافی با نام روزهای بهتر که محصول شبکه یک سیما است در گیلان شروع شد.

به گزارش ویکی جوان، سریال اپیزودیک «روزهای بهتر» به تهیه کنندگی احمد زالی روز گذشته ۲۵ آبان با تصویربرداری اپیزود «آفتابخیزان» در بندر کیاشهر استان گیلان کلید خورد.

به گفته احمد زالی، روز گذشته در نخستین سکانس، آزیتا حاجیان در نقش نسرین در لوکیشن آلاچیق نان فروشی مقابل دوربین جلال زارع رفت. این لوکیشن در مسیر جاده آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر واقع شده است و گروه تا پنج روز در این مکان به کار ادامه می دهند.

این تهیه کننده درباره لوکیشن های بعدی سریال یادآور شد: اسکله، پارک ملی بوجاق، کلانتری و بیمارستان کوثر آستانه اشرفیه از لوکیشن های بعدی اپیزود «آفتابخیزان» هستند. خانه روستایی منزل نسرین(آزیتا حاجیان) در منطقه دهسر، لوکیشن اصلی این اپیزود است و عوامل تولید حدود ۴۵ روز برای تصویربرداری پنج قسمت این اپیزود در منطقه شمال کشور مستقر خواهند بود.

آزیتا حاجیان، پرویز پور فلاحی، رحیم نوروزی، مریم خدارحمی، مجید پتکی، محمد نوری و میلاد حسین پور از بازیگران اصلی اپیزود «آفتابخیزان» به کارگردانی حمیدرضا لوافی هستند.

در خلاصه داستان قصه «آفتابخیزان» آمده است: اسفندیار، نوجوان روستایی است که رویای بدست آوردن شهرت و ثروت از راه فوتبالیست شدن را در سر دارد. او در این راه تلاش فراوانی می کند تا بدین وسیله به مادرش که سال هاست به تنهایی بار زندگی را بر دوش می کشد، کمک کند…

سایر عوامل این مجموعه عبارتند از مدیرتصویر برداری جلال زارع، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز سیامک مردانه، صدابردار بابک نیازی، نویسنده فرهاد پورسعیدی، تدوین جعفر میراشرفی، طراح گریم محسن دارسنج، صداگذار بهروز معاونیان، آهنگساز سید عماد توحیدی، طراح صحنه و لباس محسن غلامی، مدیرتولید بهمن صادق حسنی، مدیرتدارکات محمد جعفری.

مجموعه تلویزیونی «روزهای بهتر» به تهیه کنندگی احمد زالی در ۶ قصه پنج قسمتی در گروه فیلم و سریال شبکه یک ساخته می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *