هازارد زمانی از چلسی جدا می شوم که قهرمان شویم!

هازارد

ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی، بیان کرد که زمانی از چلسی جدا خواهد شد که بار دیگر قهرمانی در لیگ برتر را با آبی های لندن تجربه کند.

به گزارش ویکی جوان، هازارد در فصل ۱۵-۲۰۱۴ با چلسی قهرمان لیگ برتر شد؛ فصلی که با بازی های خوبش، عنوان بهترین بازیکن لیگ را به خود اختصاص داد. او بعد از یک فصل ضعیف، در این فصل بار دیگر به روزهای خوبش برگشته و به عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر لیگ برتر هم انتخاب شد.

این در حالی است که در تابستان، شایعاتی در مورد جدایی هازارد از چلسی منتشر شده بود اما او تاکید کرد قصد ندارد بدون کسب قهرمانی دوباره، استمفوردبریج را ترک کند.

او به گاردین گفت: اگر بخواهم از چلسی بروم، بعد از کسب قهرمانی این کار را می کنم. باید در اوج بروید؛ در این صورت هواداران شما را به دلیل درستی در ذهن خواهند داشت.

من بدون درد بازی می کنم. سال گذشته شرایط پیچیده بود. بعضی ها این را باور نداشتند اما من برای مدتی طولانی، با مصدومیت بازی می کردم. هرگز در ۱۰۰ درصد آمادگی نبودم و وقتی کاملا آماده نباشید، دشوار است که بهترین بازی تان را ارائه بدهیم.

وی ادامه داد: بعد از یورو، تعطیلات خوبی دارم و یک پیش فصل خوب را گذراندم و آماده شدم. در چنین شرایطی، در یک سیستم مناسب، می توانید بهترین بازی تان را ارائه بدهید. در ماه مارس، من با کونته در مورد فصل دشواری که داشتم، صحبت کردم و اینکه چه انتظاری از من برای سال جدید دارد.

شور و اشتیاق او برای کار واضح بود. به طور واضح به او اعلام کردم که بعد از یک فصل ضعیف، قصد ندارم از چلسی بروم. نمی خواستم اینطور جدا شوم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *