تکل خشن رونالدو در تمرین و عکس العمل زیدان!

رونالدو

در آستانه ی دربی شهر مادرید، کریستیانو رونالدو تکل خشنی روی پای هم تیم اش زد که این تکل می توانست وی را به شدت مصدوم کند.

به گزارش ویکی جوان، زین‌الدین زیدان سرمربی رئال‌مادرید در نبود چند مهره کلیدی تیمش از جمله تونی کروس و آلوارو موراتا، کاسمیرو و پپه و ناآمادگی کریم بنزما، دغدغه‌های زیادی رای بازی امروز (شنبه) تیمش در دربی مقابل اتلتیکو دارد.

دغدغه‌های او روز گذشته با مصدومیت لوکاس وازکوئز می‌‌توانست دوچندان شود اما خوش شانس بود که این مهاجم اسپانیایی فرصت بازی در دربی را از دست نداد.

در جریان تمرینات روز گذشته رئال‌مادرید در زمین تمرینی والدبباس، کریستیانو رونالدو روی پای هم‌تیمی اسپانیایی‌اش تکل خشنی رفت و ساق پای او را زد. وازکوئز  ۲۵ ساله بر اثر تکل هم‌‌‌تیمش نقش بر زمین شد هرچند واکنش رونالدو طوری بود که انگار باور نداشت که قوزک هم‌تیمی‌اش را زده چون تلاش زیادی برای دلجویی از او انجام نداد.

نشریه اسپورت اسپانیا تکل رونالدو روی پای وازکوئز را انتقام‌گیری احتمالی این بازیکن پرتغالی از هم تیمی اسپانیایی‌اش دانسته و آن را به کری‌خوانی آنها برای یکدیگر در فضای مجازی ربط داده است. رونالدو اخیراً در فضای مجازی به اعضای تیم ملی اسپانیا به خاطر شیوه اجرای چالش مانکن در رختکن‌شان طعنه زده و وازکوئز و هم‌تیمی‌هایش را به تقلید کردن از ژست بازیکنان تیم پرتغال متهم کرده است. وازکوئز هم در پاسخ به کاپیتان تیم ملی پرتغال در توئیترش نوشت: هاهاها… نمی‌دانستم که تو این چالش را اختراع کرده‌ای کریستیانو!

به هر صورت زیزو خوش‌شانس بود که وازکوئزبه موقع پای خود را جمع کرد وگرنه یک نفر دیگر هم به فهرست بازیکنان مصدوم تیم او برای دربی مادرید اضافه می‌شد.

او در کنفرانس خبری قبل از بازی درباره اتفاقی که میان رونالدو و وازکوئز رخ داد گفت: بین آنها درگیری رخ نداده است. رونالدو همیشه همینطور بوده است. انرژی رونالدو واگیردار است. من همیشه می‌خواهم که او اینطور باشد. برای لوکاس وازکوئز هم مشکلی رخ نداده و هیچ آسیبی به پای وی وارد نیامده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *