آماده شدن ۱۵ قسمت از پرستاران برای پخش

پرستاران

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی پرستاران خبر داد که فیلمبرداری این سریال هنوز ادامه دارد و تا الان ۱۵ قسمت از این سریال به طور کامل تدوین شده است.

به گزارش ویکی جوان، داود هاشمی اظهار داشت: در حال حاضر گروه در حال تصویربرداری قسمت های بعدی سریال هستند و کار در اورژانس بیمارستان نورافشار تهران با حضور تمام بازیگران ادامه دارد.

این تهیه کننده ادامه داد: کار همزمان تدوین توسط افسانه افخمی و صداگذاری توسط امیرحسین صادقی درحال انجام است و علیرضا افخمی هم درحال نگارش قسمت های بعدی مجموعه تلویزیونی پرستاران است.

هاشمی همچنین از اضافه شدن شهرام قائدی و محمدعمرانی به عنوان بازیگران جدید این سریال خبر داد و گفت: شهرام قائدی به عنوان بازیگر مهمان و مقابل دوربین رفته و با انجام تست گریم محمد عمرانی به عنوان بازیگر اصلی، بازی او نیز فردا آغاز خواهد شد.

این تهیه‌کننده عنوان کرد: در ادامه فیلمبرداری، بازیگران دیگری نیز به مجموعه افزوده می شوند.

داود هاشمی تصریح کرد: الناز حبیبی، مریم یوسفی، فریبا نادری، فاطمه گودرزی و شیوا بلوچی از بازیگرانی هستند که امروز ۲۹ آبان مقابل دوربین رفتند و گروه تا سه روز دیگر به لوکیشن منزل محمد عمرانی درکاشانک خواهند رفت.

او در پایان گفت: هم اکنون روز کار هستیم و تا سه روز آینده ادامه تصویربرداری در شب انجام می‌شود.

سایر عوامل سریال عبارتند از:

تصویربردار: ابراهیم غفوری، چهره پرداز: مجید اسکندری، صدابردار: مرتضی اصلان زاده، صداگذار: امیرحسین صادقی، تدوینگر افسانه افخمی، مدیر تولید: مجید بذرپاش، طراح صحنه و لباس: حسین مجد، دستیاران کارگردان اکبر نصیری، مهدی آقایی، پریسا افخمی، افشین عمرانی، تصویربردار: پشت صحنه و عکاس رایان جعفری و پوریا هنرمند و مدیرتدارکات: محمد جمشیدی.

مجموعه تلویزیونی «پرستاران» به کارگردانی مشترک علیرضا افخمی و محمودرضا تخشید محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۵۲ قسمت ۴۰ دقیقه ای و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساخته می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *