عرضه بی ام و سری ۸ به بازار در سال آینده

بی ام و

کمپانی بزرگ بی ام و تازگی خبری از بازگشت دوباره کوپه ی لوکس و اسپرت سری ۸ را داده است که این خودرو برای رقابت با مرسدس بنز اس کلاس کوپه وارد بازار خواهد شد.

یک سال پس از ثبت چند نام تجاری بالاخره با تایید رسمیبی‌ام‌و، کوپه‌ی قدرتمند و لوکس سری ۸ مجدد تولید و به بازار عرضه خواهد کرد. این خودرو برای عرضه به بازار در سال آینده‌ی میلادی برنامه‌ریزی شده است.

طبق اخبار منتشر شده بی‌ام‌و نمونه‌ی اولیه‌ی سری ۸ را دو هفته‌ی بعد و در رویداد Concorso d’Eleganza Villa d’Este رونمایی خواهد کرد. در همین راستا نیز غول خودروسازی باواریا تصویری از شمایل کلی خودرو منتشر کرده است که انتظار برای مشاهده‌ی آن را بسیار سخت می‌کند. طبق این تصویر با خودرویی کشیده، عضلانی و مجلل مواجه هستیم که شکوه و وقار متفاوتی را در قیاس با محصولات بی‌ام‌و به همراه خواهد داشت.

بی ام و

هارالد کروگر مدیر بی‌ام‌و طی بیانیه‌ای و در خصوص سری ۸ گفت:

بی‌ام‌و سری ۸ طبق سنت ما و به عنوان خودروی کوپه لوکس و اسپرت توسعه یافته است و جایگاه ویژه‌ای در بین محصولات ما خواهد داشت. این خودرو به خوبی توانایی ما در تولید محصولات لوکس را به نمایش خواهد گذاشت و جایگاه بی‌ام‌و در این بخش از بازار را ارتقا می‌دهد. بی‌ام‌و سری ۸ کوپه نماد کاملی از خودروی اسپرت و لوکس خواهد بود.

پیش‌بینی می‌شود که نسخه‌ی کوپه‌ی سری ۸ انتهای سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شود و پس از مدت کوتاهی نیز نسخه‌ی روباز آن به فروش رسد. همچنین می‌توان انتظار نسخه‌ی قدرتمند‌تر M را نیز داشت.

بی‌ام‌و به احتمال قوی از پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر رولزرویس نیز در سری ۸ بهره ببرد. با توجه به این حقیقت که سری ۸ در واقع نسخه‌ی کوپه‌ی سری ۷ بوده و به رقابت با مرسدس بنز اس کلاس کوپه خواهد پرداخت، پس برچسب قیمت پایینی را نیز به همراه نخواهد داشت. به گفته‌ی برخی منابع این خودرو با قیمت ۱۶۵ هزار دلار به بازار عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *