مشخص شدن زمان خداحافظ توتی از دنیای فوتبال

توتی

فرانچسکو توتی ستاره تیم رم ایتالیا دیگر به روزهای آخر حضورش در میادین فوتبال نزدیک می شود و این اتفاق خوبی برای هواداران مشتاقش نمی باشد.

تقریبا سه هفته پیش بود که مونچی، مدیر ورزشی جدید باشگاه رم در مصاحبه ای از خداحافظی توتی در پایان فصل خبر داد و عنوان کرد که او به کادر مدیریت ورزشی باشگاه اضافه خواهد شد.

این مصاحبه با واکنش منفی توتی روبرو شد و او اعلام کرد که هنوز تصمیمی قطعی برای آینده اش نگرفته است. برخی رسانه های ایتالیایی از این اظهارنظر مونچی به عنوان اولین حرکت او برای تحمیل خداحافظی اجباری به توتی تعبیر کردند اما باشگاه رم این شایعات را تکذیب کرد.

توتی نزدیک به ۲۵ سال است که در تیم رم حضور دارد و بی شک بهترین بازیکن تاریخ جالوروسی محسوب می شود.

در ادامه اخبار ضد و نقیض در مورد خدحافظی او، مونچی امروز به خبرنگاران گفت:« توتی اسطوره همه ماست و مانند یک الگو باقی خواهد ماند. او یکشنبه بازنشست خواهد شد. برنامه زیادی برای این بازی و همین طور آینده توتی در نظر داریم که در صورت قطعی شدن، آن را عنوان خواهیم کرد.

توتی باید در رم باقی بماند و در باشگاه فعالیت کند. هنوز نمی‌دانیم او چه پستی را در باشگاه خواهد گرفت ولی چیزی که مسلم است اینکه او یکشنبه با فوتبال وداع خواهد گفت.»

لازم به ذکر است که رم در آخرین فصل بازی خود یکشنبه اتی باید برابر جنوا به میدان برود. این تیم در رقابت با ناپولی برای کسب عنوان نایب قهرمانی به سر می‌برد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *