حسن جعفری به سپاهان ملحق شد

حسن جعفری

حسن جعفری مدافع سمت راست فصل گذشته تیم پدیده مشهد که بازی های خوبی را از خود به نمایش گذاشت امروز با عقد قراردادی سه ساله به تیم سپاهان اصفهان ملحق شد که در گذشته سابقه بازی در این تیم هم داشته است.

حسن جعفری که فصل گذشته به انتخاب کارشناسان در لیست بهترین مدافعان راست لیگ برتر قرار گرفت، با توجه به مشکلات سپاهانی ها در سمت راست خط دفاعی مورد توجه این تیم قرار داشت و در نهایت با عقد قراردادی سه ساله به جمع طلایی پوشان اضافه شد.

جعفری که به جز پدیده در تیم‌های فولاد خوزستان، سپاهان و ملوان بندرانزلی نیز توپ زده، لیگ پانزدهم را به واسطه مصدومیت از اواسط فصل از دست داد اما در لیگ شانزدهم بازگشت خوبی به ترکیب پدیده داشت و توانست در اکثر رقابت‌های لیگ برتر به عنوان بازیکن ثابت به میدان برود. جعفری در لیگ شانزدهم با ۶ پاس گل بهترین پاسور تیمش بود.

سپاهان در لیگ شانزدهم با مشکلات عدیده ای در سمت راست خط دفاعی تیمش روبرو بود و بازیکنان مختلفی نظیر علی هلیچی، شجاع خلیل زاده، سید جلال عبدی و عارف غلامی در این پست توسط عبدالله ویسی و زلاتکو کرانچار به بازی گرفته شدند که البته هیچ کدامشان نتوانستند، ثبات لازم را به این پست حیاتی در ترکیب طلایی پوشان اضافه کنند.

حالا با اضافه شدن یکی از بهترین مدافعان راست لیگ شانزدهم سپاهانی ها امیدوارند خلا اصلی آنها در لیگ هفدهم با حضور این بازیکن پر شود.

جعفری بعد از شاهین ثاقبی و سیاوش یزدانی سومین خرید رسمی سپاهان است . آنها همچنین در انتظار توافق با سعید آقایی و عزت الله پورقاز هستند .

حسن جعفری

حسن جعفری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *