علت پرسپولیسی نشدن سیامک نعمتی چیست؟

سیامک نعمتی

هافبک جوان تیم پیکان دیروز در جلسه ای با مسئولان باشگاه پرسپولیس نتوانست به توافق نهایی برسد.

سیامک نعمتی هافبک تیم فوتبال پیکان که با توافقات ضمنی با پرسپولیسی ها قرار بود پس از بازگشت این تیم از قطر قراردادش را به امضا برساند در نشست روز گذشته با محمد ترکاشوند مسئول نقل و انتقالات این باشگاه به توافقات اولیه نرسید و در نهایت امضای قراردادش با سرخ‌ها را به زمان دیگری موکول کرد.

نعمتی که از زمان اعلام حضورش در جمع پرسپولیسی‌ها با اعلام مبلغ سرخپوشان باتوجه به پیشنهادات دیگر فعلا یک گام به عقب رفته است تا هم به خود و هم به پرسپولیسی ها فرصت فکر کردن و برآورد مالی بدهد. البته او از پیکان برای تمدید قراردادش هم پیشنهاد وسوسه انگیزی دارد که در صورت عدم توافق با سرخ‌ها به آن بیشتر از هر پیشنهاد دیگری فکر خواهد کرد.

اما حضور نعمتی در باشگاه و عقب نشینی او  باعث شد هواداران پرسپولیس با حضور در اکانت رسمی این بازیکن، نسبت به درخواست مالی او برای حضور در پرسپولیس اعتراض داشته باشند. نعمتی اما با انتشار پیامی ضمن تایید حضورش در باشگاه پرسپولیس و مذاکره با این تیم اعلام کرد که مشکل او و این تیم بر سر مسائل مالی نبوده و او روز گذشته با حضور در این باشگاه به دلیل عدم حضور علی اکبر طاهری به عنوان مدیر تیم نتوانست مذاکرات خود را مثبت پیش ببرد و تنها جلسه ای با ترکاشوند برگزار کرده است، مدیری که نشان داده به این سادگی زیر بلیت بازیکن ها و پیشنهادهایشان نمی رود.

باید دید در جلسه مجدد مسوولان پرسپولیس با او چه نتیجه ای حاصل خواهد شد و آیا آنها می توانند نظر نعمتی را برای حضور در پرسپولیس جلب کنند یا نه. مطمئنا بعد از تعطیلات در هفته آینده خبرهای مهمی را از این بازیکن ۲۴ ساله  خواهیم شنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *