عبور نهنگ عنبر ۲ از مرز ۱۰ میلیارد فروش

نهنگ عنبر 2

فیلم نهنگ عنبر سلکشن رویا به کارگردانی سامان مقدم، فروشش از مرز ۱۰ میلیارد گذشته این فیلم سینمایی نمایش خود را از ۲۰ اردیبهشت ماه شروع کرد و در این فرصت کوتاه توانست خود را به باشگاه ۱۰ میلیاردی ها برساند.

«ویلایی ها» در تهران به فروش ۳۱۵ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۹۰ میلیون تومان رسید که در کل فروش فیلم ۴۰۵ میلیون تومان شد.

فیلم سینمایی «آشوب» هم با فروش ۲۱۲ میلیون در تهران و ۶۸ میلیون در شهرستان روبرو شد که در کل فروش فیلم به رقم ۲۸۰ میلیون رسید.

«گشت ۲» در تهران و شهرستان ها هم اینک به فروش ۱۹ میلیارد و ۷۶۵ میلیون تومان رسید که به نظر می رسد به ۲۰ میلیارد خواهد رسید.

فیلم «خوب بد جلف» به فروش ۱۶ میلیارد و ۱۱۵ میلیون تومان رسید.

«مادر قلب اتمی» در تهران ظرف دو روز به فروش ۱۸۵ میلیون تومان ودر شهرستان ها به فروش ۵۵ میلیون رسید. این فیلم در شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز، کرج و گرگان به نمایش درآمده است.

«نقطه کور» نیز به فروش ۳۶۰ میلیون تومان رسید.

فیلم «نهنگ عنبر سلکشن رویا» به فروش ۱۰ میلیارد و ۳۰ میلیون تومان رسید این فیلم نمایش خود را از ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز کرد و در این فرصت کوتاه به باشگاه ۱۰ میلیاردی ها پیوست.

فیلم «برادرم خسرو» به فروش ۸۵۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان رسید.

بنابراین گزارش، براساس سیستم مکانیزه فیلم «امتحان نهایی» به فروش ۳۹۹ میلیون و ۸۳۳ هزار تومان، «دو عروس» ۱۴ میلیون و ۸۲۷ هزار تومان و «تیک آف» به فروش ۱ میلیارد و ۷ میلیون و ۶۳۶ هزار تومان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *