میرزاجانپور به خاطر مصدومیت هفته دوم لیگ جهانی را از دست داد

میرزاجانپور

پزشک تیم ملی والیبال ایران اظهار کرد: خوشبختانه خطر از بیخ گوش مجتبی میرزاجانپور عبور کرده است و به ۷ الی ۱۰ روز استراحت نیاز دارد.

سیامک افروزی ، پزشک تیم ملی والیبال ایران درباره وضعیت آسیب ‌دیدگی مجتبی میرزاجانپور که شب گذشته در جریان دیدار با لهستان رخ داد، گفت: شب گذشته بعد از این آسیب دیدگی به همراه امیر خوشخبر، سرپرست تیم ملی راهی بیمارستان شد. تا ساعت ۲ شب به وقت ایتالیا در بیمارستان بود.

وی ادامه داد: پلک مجتبی ۶ بخیه خورده است و زمانی نزدیک به ۷ تا ۱۰ روز نیاز به استراحت دارد و نمی‌تواند تیم را همراهی کند. احتمالا در هفته دوم لیگ جهانی این بازیکن را در ترکیب تیم نداشته باشیم.

افروزی گفت: به ایران که بازگردیم حتما مجتبی را به یک پزشک متخصص چشم نشان می‌دهیم. خدا رو شکر خطر از بیخ گوش این بازیکن گذشت.
وی درباره وضعیت سلامتی سعید معروف گفت: خوشبختانه تب این بازیکن نسبت به روز گذشته کاهش پیدا کرده است و علائم بیماری گوارشی‌اش هم کمتر شده است.
پزشک تیم ملی والیبال درباره آسیب‌دیدگی صورت فرهاد سال‌افزون اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت صورت این بازیکن با مشکل خاصی همراه نبود.

افروزی به وضعیت مصدومیت سید محمد موسوی هم اشاره کرد و گفت: با این بازیکن هر روز در تماس هستیم. MRI این بازیکن آماده شده است. بعد از اینکه به ایران برگردیم درباره وضعیت این بازیکن اظهار نظر می‌کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *