در قرارداد جدید مسی و بارسلونا تغییر بزرگی وجود خواهد داشت

مسی

اینطور که از شواهد معلوم است به زودی خبر رسمی تمدید قرارداد لیونل مسی ستاره آرژانتینی و باشگاه بارسلونا اعلام خواهد شد که در این قرارداد تغییر بزرگی وجود خواهد داشت.

در ماه های خیر اخبار و شایعات زیادی در مورد تمدید قرارداد مسی و بارسا شنیده شده اما به نظر می رسد بعد از کش و قوس های فراوان، بالاخره این پروسه به انتها رسیده و به زودی شاهد رسمی شدن این خبر خواهیم بود.

رادیو “کادنا سر” ادعا می کند که قرارداد فعلی لئو تا سال ۲۰۱۸ اعتبار دارد و احتمالا با تمدید قرارداد، وی تا سال ۲۰۲۱ در نوکمپ ماندگار خواهد شد.

اما تغییر بزرگ قرارداد مسی، افزایش ناگهانی و نجومی بند آزادسازی او و بارسلوناست. در قرارداد فعلی مسی و بارسا، بندی ۲۵۰ میلیون یورویی تعیین شده که هر باشگاهی با پرداخت آن می تواند برنده ۵ توپ طلای فوتبال را جذب کند اما حالا این رقم به ۴۰۰ میلیون یورو افزایش یافته است تا امکان جدایی مسی از بارسا در آینده به حداقل برسد.

همانطور که خود مسی نیز بارها و طی سالهای اخیر در این رابطه صحبت کرده، احتمالا وی تا پایان قرارداد خود با بارسا ۳۴ یا ۳۵ ساله خواهد شد و در این تیم از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *