گریزمان بعد از تمدید قرارداد عذرخواهی کرد

گریزمان

آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی تیم اتلتیکو مادرید قرارداد خود را رسما تا ۲۰۲۲ با این باشگاه تمدید کرد و سپس از هواداران این تیم عذرخواهی کرد.

در حالی که شب گذشته رسانه های اسپانیایی از رسمی شدن تمدید قرارداد گریزمان خبرد داده بودند، باشگاه اتلتیکو ساعتی پیش اعلام کرد که ستاره فرانسوی قراردادش را تا سال ۲۰۲۲ تمدید کرده است.

در واقع گریزمان زمانی تن به تمدید قرارداد با اتلتیکو داد که فرجام خواهی این باشگاه پذیرفته نشد و اتلتیکو در تابستان پیش رو نیز از خرید بازیکن محروم شد. پیش از آن گریزمان در حال مذاکره با منچستریونایتد بود و بسیاری جدایی او از اتلتیکو را قطعی می دانستند. از برخی مصاحبه های گریزمان نیز چنین تعبیر می شد که او تمایلی برای ماندن ندارد.

گریزمان پس از تمدید قرارداد خودخطاب به اتلتیکویی ها گفت:« در ابتدا باید از شما هواداران عذرخواهی کنم. از برخی حرف های من برداشت بدی شد و رسانه ها نیز به دنبال تیترهای مهیج از مصاحبه های من بودند. از زمانی که به اتلتیکو پیوسته ام تا به امروز، از هیچ چیز برای این باشگاه کم نگذاشته و در زمین تمام توانم را گذاشته ام.

همیشه قدردان هم تیمی ها و مربیانم بوده ام و افتخار می کنم که یک سال دیگر نیز با پیراهن اتلتیکو بازی خواهم کرد. حالا به تعطیلات می روم و سپس با قدرت در تمرینات پیش فصل در لوس آنجلس حاضر خواهم شد.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *