سعید آقایی به جمع زردپوشان پیوست

سعید آقایی

مدافع خوب فصل پیش تراکتورسازی با قراردادی سه ساله راهی باشگاه سپاهان شد تا این تیم قوی تر وارد فصل جدید رقابت ها شود.

سعید آقایی با اتمام دوران سربازی در پایان دور رفت لیگ شانزدهم، در سی‌اُم آبان ماه ۹۵ باید به گسترش فولاد برمی‌گشت ولی به دلیل رضایت این باشگاه در نیم‌فصل دوم نیز برای این تیم به میدان رفت و نمایش موثری در ترکیب سرخ پوشان تبریزی داشت که موجب شد به تیم ملی هم دعوت شود.

باشگاه گسترش فولاد برای رضایت‌نامه این مدافع چپ ملی‌پوش یک میلیارد تومان در نظر گرفته بود که طی روزهای اخیر گفته می‌شد آقایی شخصا حاضر شده آن را پرداخت کند تا به تیم دیگری برود.

آقایی امشب با مدیر عامل سپاهان در محل این باشگاه جلسه‌ای برگزار کرد و به توافق نهایی دست یافت تا فصل آینده در جمع شاگردان زلاتکو کرانچار حضور داشته باشد.

این مدافع چپ که احتمالا آخرین خرید مطرح سپاهان در بازار نقل و انتقالات خواهد بود، قراردادی بلند مدت و سه ساله با این باشگاه امضاء کرده است.

سردار آجرلو، مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی ساعاتی قبل از مالک باشگاه گسترش فولاد خواسته بود تا رضایت‌نامه آقایی را صادر کنند ولی این بازیکن تصمیم گرفته در فصل ۹۷-۹۶ برای سپاهان به میدان برود.

پیش از این سپاهان با حسن جعفری، شاهین ثاقبی، سیاوش یزدانی، عزت‌الله پورقاز و ساسان انصاری قرارداد بسته بود و حالا با اضافه شدن سعید آقایی می‌توان گفت این باشگاه اصفهانی بهترین عملکرد را در نقل و انتقالات داشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *