رونمایی از نسخه ی اورنج آرت از مرسدس GLE کوپه

مرسدس GLE

شاسی بلند های کوپه مثل مرسدس GLE، همیشه از جذابیت های فراوانی برخوردارهستند و مردم علاقه ی زیادی به این نوع ماشین ها نشان می دهد. به تازگی نسخه ی ویژه ای از این خودرو با نام اورنج آرت، توسط مرسدس بنز رونمایی شده است.

نمونه‌های جدید از مرسدس GLE، با رینگ‌های اسپرت طرح AMG در سایز ۲۱ اینچ ارائه می‌شوند و با رنگ بدنه‌ی سیاه، سفید و خاکستری قابل سفارش هستند. چراغ‌های این مدل، یک نوار LED ویژه دارند که همراه با خط باریک نارنجی روی سپر و چرخ‌ها، وجه تمایز سری اورنج آرت از دیگر کراس‌اوورهای GLE خواهد بود.

مرسدس GLE

خط باریک نارنجی، روی صندلی‌ها و فضای داخلی این خودروها دیده می‌شود؛ ضمن اینکه چند طرح اختصاصی فیبر کربن هم برای داشبورد قابل سفارش است. چرم مرغوب ناپا، پوشش اصلی صندلی‌ها محسوب می‌شود که در بخش‌هایی از داشبورد و پوشش داخل در هم حضور خواهد داشت. قسمت‌های از کابین، مثل پدال‌ها و دسته‌دنده هم می‌توانند از استیل براق انتخاب شوند.

مرسدس GLE

پیشرانه‌های سری GLE 400 و GLE 500 در کنار نوع دیزلی G350d با تجهیزات سری اورنج آرت قابل سفارش هستند که شامل سیستم دو دیفرانسیل هوشمند ۴Matic نیز خواهد شد. این احتمال وجود دارد که مدل AMG GLE 443 هم با سری اورنج آرت همراه شود که در این صورت، اختلاف قیمت مدل‌های مختلف این سری قابل توجه خواهد بود. با این اوصاف، لیست قیمت آپشن‌های اورنج‌ آرت به دو بخش بیرونی و داخلی تقسیم می‌شود. این خودروها برای رینگ‌های اسپرت و طرح بدنه، مبلغ ۷۰۰ یورو هزینه خواهند داشت؛ درحالی‌که آپشن‌های کابین، حدود ۲۵۰۰ یورو قیمت‌گذاری شده‌اند.

تصاویر مرسدس GLE

مرسدس GLE

مرسدس GLE

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *