پیشنهاد نجومی آرسنال برای به خدمت گرفتن امباپه

امباپه

آرسن ونگر سرمربی توپچی های لندن قصد دارد که از هر طریقی شده کیلیان امباپه را راضی به حضور در آرسنال کند بخاطر همین پیشنهاد نجومی را به وی داده اند.

۱۴۲٫۵ میلیون یورو برای جذب امباپه، این خبری بود که امروز میرر منتشر کرد که نشان می دهد آرسنالی ها عزم خود برای جذب هدف اصلی رئال در نقل و انتقالات را جزم کرده اند.

امباپه پس از درخشش در ترکیب موناکو، به یکی از وسوسه انگیزترین ستاره های بازار نقل و انتقالات تابستانی بدل شده است. ستاره ۱۸ ساله هنوز تصمیم خود برای تمدید قرارداد با موناکو را نگرفته و هر روز شایعات زیادی در مورد آینده اش به گوش می رسد.

در همین راستا امروز نشریه میرر فاش ساخت که آرسن ونگر، سرمربی آرسنال در تماس با پدر امباپه از وی خواسته است که کاری کند پسرش پیشنهاد رئال را فراموش کرده و به ارسنال بپیوندد. ونگر گوشزد کرده که کیلیان در صورت پیوستن به رئال، فرصت اندکی برای حضور در میدان پیدا خواهد کرد و با وجود رونالدو، بیل و بنزما دقایق زیادی به وی بازی نخواهد رسید اما در آرسنال به یک مهره ثابت و غیر قابل بحث بدل می شود.

ونگر در این تماس به پدر امباپه اطلاع داده که آرسنال حاضر است ۱۴۲٫۵ میلیون یورو برای این انتقال هزینه کند. حال باید دید واکنش پدیده فرانسوی به این پیشنهاد نجومی چه خواهد بود و آیا حاضر خواهد شد رویای حضور در رئال را به دست فراموش بسپارد یا خیر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *