قابلیت پاسخ دهی تصویری و ویدیویی به استوری ها در اینستاگرام در آپدیت جدید

اینستاگرام

اینستاگرام، یکی از پیام رسان های محبوب می باشد که در آخرین آپدیت خود قابلیت پاسخ دهی به استوری ها توسط عکس و ویدیو را اضافه کرده است.

پیش از این تنها راه اظهار نظر در رابطه با استوری‌ها، کامنت‌ متنی بود که در یک باکس کوچک در پایین صفحه قابل نوشتن و ارسال بود. از امروز شما می‌توانید علاوه بر متن، از عکس و ویدیو نیز در ارسال کامنت در استوری استفاده کنید. با بروزرسانی به نسخه ۱۰٫۲۸ اینستاگرام، یک آیکون دوربین به صفحه استوری‌ها اضافه خواهد شد که با لمس آن می‌توانید به دوربین منتقل‌ شوید و برای پاسخ یا اظهار نظر از عکس یا ویدیو استفاده کنید. نکته‌ی جالب امکان استفاده از تمام قابلیت‌هایی است که در دوربین اینستاگرام وجود دارند؛ به این معنا که شما محدود به ارسال یک عکس یا ویدیوی ساده نیستید و می‌توانید از امکاناتی مانند بومرنگ، افکت‌های Face Filters، استیکرها و … نیز استفاده کنید.

اینستاگرام

نکته‌ی جالب دیگر وجود یک عکس شناور از استوری مورد نظری است که در حال پاسخ‌دهی به آن هستید. این تصویر قابلیت جابجایی و تغییر سایز دارد و می‌توانید مکان و سایز آن را مطابق میل خود تغییر دهید تا مشخص شود که عکس یا ویدیوی ارسالی به کدام استوری مرتبط است. ریپلای‌های جدید، مانند پاسخ‌های متنی به دایرکت شخص مقابل ارسال خواهند شد. برای استفاده از این بروزرسانی اینستاگرام خود را به نسخه ۱۰٫۲۸ آپدیت کنید. مانند دیگر آپدیت‌های اینستاگرام، در این آپدیت نیز ظاهر شدن این آیکون جدید ممکن است از چند ساعت تا چند روز طول بکشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *