سردار آزمون به صورت رسمی به روبین کازان پیوست

سردار آزمون مهاجم ایرانی که حواشی زیادی در مورد وی برای پیوستن به لاتزیو، لورکوزن و وستهام به گوشی می رسد، با تیم روبین کازان روسیه قرارداد خود را ثبت کرد.

سردار آزمون که طی روزهای اخیر گزینه های زیادی به عنوان مقصد بعدی وی نام برده می‌شد مطابق انتظار در روبین کازان باقی ماند و با تمدید قرارداد خود با پیراهن شماره ۳۳ این تیم عکس یادگاری گرفت.

سردار آزمون

این ستاره ایرانی علاوه بر لاتزیو ایتالیا، در نقل و انتقالات تابستانی از تیم‌هایی همچون بایر لورکوزن و وستهام پیشنهاد جدی داشت و حتی طبق اخبار برخی رسانه‌های خارجی باشگاه‌های میلان، آرسنال، بشیکتاش ترکیه و … نیز خواهان به خدمت گرفتن او بودند اما در نهایت سردار ترجیح داد به روبین کازان بازگردد.

او در سال ۲۰۱۳ با پیوستن به روبین کازان روسیه و همراه با بردی‌اُف مطرح شده بود ولی بعد از دو سال حضور در این تیم، طی دو فصل اخیر در ترکیب روستوف به میدان رفت و بازی‌های بهتری از خود به نمایش گذاشت.

فصل قبل هم روبین کازان به دنبال بازگرداندن سردار از روستوف بود چراکه اعتقاد داشت مهاجم ایرانی به صورت قرضی از این تیم رفته ولی در نهایت این دو باشگاه تعامل کردند و رای نیز به صورتی صادر شد که آزمون در روستوف بماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *