پویول به مصاحبه جنجالی ژاوی واکنش نشان داد

اریک گارسیا

پویول، کاپیتان با اخلاق سابق بارسلونا و تیم ملی اسپانیا به مصاحبه ی عجیب چند روز پیش ژاوی واکنش نشان داد.

ژاوی هرناندز، کاپیتان سابق بارسلونا چند روز پیش در مصاحبه ای عجیب گفته بود که اگر او جای رئیس بارسا باشد، هرگز بازیکنان جوانی که این تیم را ترک کرده اند را باز نمی گرداند.

اشاره ژاوی به جدایی اریک گارسیا از آکادمی لاماسیا و پیوستن او به سیتی و نیز به هکتور بیرین بود که در نوجوانی بارسا را به مقصد آرسنال ترک کرد و آبی اناری ها در هفته های اخیر تلاش زیادی برای بازگرداندن او انجام دادند.

پویول که سال ها کاپیتان بارسا بود، در واکنش به اظهارنظر جنجالی ژاوی گفت: «این هم یک نوع عقیده است ولی اگر می خواستیم مثل ژاوی عمل کنیم، آنگاه بازیکنانی چون پیکه و فابرگاس هرگز به بارسا باز نمی گشتند؛ بازیکنانی که تاثیرگذاری شان غیرقابل انکار است.

باید هر بازیکن را جداگانه آنالیز و دلایل جدایی او را اختصاصی بررسی کرد. برای مثال پیکه بهترین مدافع مرکزی دنیاست و اگر بارسا او را دوباره جذب نمی کرد، مرتکب اشتباه بزرگی می شد. با این حال گفتم که باید به عقیده ژاوی احترام گذاشت.»

لازم به ذکر است که پیکه سال ۲۰۰۴ بارسا را به مقصد یونایتد ترک کرد و سال ۲۰۰۸ بار دیگر به بارسلونا بازگشت. فابرگاس نیز پس از ۷ سال حضور در آرسنال، سال ۲۰۱۱ به بارسا بازگشت و سه سال برای این تیم بازی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *