تایید فروش بهتر گلکسی اس ۸ نسبت به گلکسی اس ۷ توسط مدیرعامل سامسونگ

گلکسی اس 8

مدیرعامل سامسونگ در کنفرانسی که اخیرا در آن حضور یافت، اظهار کرد که گلکسی اس ۸ نسبت به گلکسی اس ۷ در طی بازه ی زمانی یکسان بیشتر به فروش رفته است.

در حالی که طی روزهای اخیر برخی شایعات از کاهش فروش گلکسی اس ۸ در مقایسه با پرچمدار قبلی سامسونگ حکایت داشتند و تحلیلگران با استناد به همین موضوع، معرفی زودهنگام گلکسی نوت ۸ را در اواخر ماه آگوست توجیه می کردند، مدیر عامل بخش موبایل سامسونگ آقای «دونگ-جین کو» این شائبه را رد کرد.

به گفته آقای کو در کنفرانس اخیرش در تایوان، مجموع فروش گلکسی اس ۸ تا به امروز، ۱۵ درصد بیشتر از آمار فروش گلکسی اس ۷ در مدت مشابه بوده است. وی افزود روند صعودی تقاضا برای این موبایل پرچمدار طی سه ماهه سوم و چهارم سال ۲۰۱۷ هم ادامه خواهد یافت.

مدیرعامل بخش موبایل سامسونگ در مورد پیشرفت و جهش خارق العاده تولید کنندگان چینی تلفن همراه در بازار جهانی هم سخن گفت. او می گوید علی رغم سطح بسیار بالای نوآوری و توان تولید سازندگان چینی، سامسونگ تهدیدی را در این حوزه احساس نمی کند و برنامه مشخص شده خود را تا سال ۲۰۲۰ ادامه خواهد داد.

آقای کو اظهار داشت در سال ۲۰۱۷ خرید این شرکت از تأمین کنندگان تایوانی به رقم ۴٫۲ میلیارد دلار خواهد رسید. سامسونگ در سال ۲۰۱۶ یکی از ۸ شرکت برتر خریدار قطعات از تایوانی ها به شمار می رفت و انتظار می رود همین جایگاه در سال جاری میلادی نیز حفظ گردد.

مدیرعامل بخش موبایل سامسونگ همچنین افزود به زودی برنامه رسمی برای معرفی گلکسی نوت ۸ را نیز به اطلاع عموم خواهد رساند، موبایلی که به احتمال زیاد در تاریخ ۲۳ آگوست (یکم شهریور ماه) معرفی شده و از ابتدای پاییز به تدریج وارد بازارهای مختلف خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *