از نظر ونگر، آرسنال پتانسیل قهرمانی در لیگ برتر را دارد

آرسن ونگر، سرمربی با تجربه تیم آرسنال با اینکه لیگ را ضعیف شروع کرده اند و در نقل و انتقالات هم ناکام بوده اند، بر این باور است که تیمش می تواند قهرمان لیگ برتر شود.

توپ چی ها تا به اینجای کار تنها 3 امتیاز از 3 بازی خود کسب کرده اند و در نیمه پایین جدول قرار گرفته اند. ونگر روزهای خوبی را در آرسنال سپری نمی‌کند و ستاره هایش یکی یکی در حال جدایی از تیم هستند. چمبرلین به لیورپول پیوست و سانچس و اوزیل قراردادشان را تمدید نکرده اند و در پایان فصل بازیکن آزاد خواهند بود. حال ونگر مدعی شد که تیمش شانس کسب قهرمانی در لیگ برتر را دارد.

او گفت:” آیا ما مدعی عنوان قهرمانی خواهیم بود؟ بله، چرا که نه. ما فقط 3 بازی انجام داده ایم که دو بازی آن خارج از خانه بوده است. بله، مقابل لیورپول شکست خوردیم؛ ولی می‌توانیم شرایط را خیلی سریع درست کنیم. بعضی تیم ها که مدعی جدید قهرمانی هستند، شرایط بهتری دارند. فکر می‌کنم قدرت لازم را داریم. قوی تر از فصل قبل؟ فکر می‌کنم بستگی به مقاطع مختلف فصل دارد. باید نشان دهیم که نسبت به فصل قبل پیشرفت کرده ایم. فصل گذشته 75 امتیاز گرفتیم و قهرمان جام حذفی شدیم. می‌دانیم که این فصل باید بهتر از این‌ها کار کنیم.”