وارونه دیدن دنیا توسط دختر 28 ساله

93

 

یکی از بزرگترین نعمت هایی که خداوند متعال در اختیار انسانها گذاشته است چشم انسانها و قدرت بینایی انهاست.شما بهتر می دانید که اگر کسی نتواند ببیند دنیای او چگونه می شود.وارونه دیدن دنیا توسط دختر 28 ساله

یک زن 28 ساله صرب به نام “بویانا دانیلوویچ” که در یک شورای شهر در صربستان کار می کند، همه ارقام و تصاویر را وارونه می بیند. او برای تایپ کردن، از لوح رایانه ای که آنرا سر و ته نصب کرده استفاده می کند و در خانه تلویزیون را از سر روی میز تکیه می دهد.

“من مردم را به طور عادی می بینم که روی دو پایشان ایستاده اند و نه روی سرشان. بزرگترین مشکل من جهت یابی فضایی ست.از اینکه نمی توانم گواهینامه رانندگی بگیرم، سرخورده شده ام. در مدرسه نیز مشکل داشتم و نتوانستم تحصیل دلخواهم را دنبال کنم.

این دختر صرب به نشریات محلی گفته که این مسئله شاید برای دیگران باورکردنی نباشد، اما برای او کاملا عادی است و از بدو تولد دنیا را اینگونه دیده است.
متخصصان دانشگاه های هاروارد و ماساچوست در آمریکا، گزارش پزشکان محلی در مورد بویانا را مورد شور قرار داده و اظهار نظر کرده اند که او از یک پدیده عصبی به نام “پدیده گرایش فضایی” رنج می برد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *