جلوگیری از ایجاد زخم پس از جراحی کشیدن صورت

face-lift-before-after

انجام جراحی پلاستیک همراه با برش و یا حتی بریدن قطعات پوست شود. برش سبب ایجاد زخم و درد خواهد شد و بنابراین نیاز به مراقبت های خاص احساس می شود.

مانند هر عمل جراحی پلاستیک سنتی، جراحی کشیدن صورت هم در طی عمل نیاز به برش دارد. برش به جراح پلاستیک اجازه دسترسی به پوست، بافت نرم، عضلات و چربی را می دهد که این قسمتها در حین عمل جراحی کشیدن صورت باید دستکاری، محکم، و یا حذف شوند. در حالیکه جراح تلاش می کند تا تمام این برش ها را در نقاط پنهان انجام دهد بعضی از آنها ممکن است بعد از بهبودی مشخص شوند. اگر می‌خواهید احتمال ایجاد زخم‌های شدید را بعد از عمل کاهش دهید، این راهنمایی‌ها را بعد در رابطه با حفظ پوست سالم و بهبودی آن دنبال کنید.
نحوه زندگی شما قبل از عمل جراحی کشیدن صورت، قطعا نحوه بهبودی شما را بعد از عمل تحت تاثیر قرار می‌دهد. بیمارانی که رژیم غذایی مناسب به‌همراه ویتامینهای لازم و مواد معدنی را دنبال می کنند بدن آنها برای بهبودی کاملا مجهز است. ورزش منظم عامل موثر دیگری برای حفظ تن سالم و در نتیجه حفظ بدنی قدرتمند برای بهبودی بهتر بعد از عمل جراحی است.
باور داشته باشید یا نه، تاریخچه پزشکی شما و خانواده شما در بهبودی بعد از جراحی پوست کشی صورت نقش مهمی ایفا می کند. با توجه به جراحیهای قبلی و یا صدمات وارد شده مانند جراحی زانو و یا بریدگی دست، می توانید پیش بینی کنید که زخم‌های پس از جراحی شما چگونه خوب می‌شوند. بهبودی شما همچنین می تواند توسط ژنتیک شما تحت تاثیر قرار بگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *