جراحی ترمیم عروق برای درمان اختلال نعوظ

کجی-آلت

انزال زودرس عارضه ایست که به علت اختلال نعوظ در مردان ایجاد می شود. یکی از راهکارهای درمانی عمل ترمیم عروق است.

 از عمل‌های جراحی ترمیم عروق جهت تقویت منبع خون آلت تناسلی در راستای بهبود توانایی مردان در رسیدن به نعوظ و حفظ آن کمک گرفته می‌شود. از آنجایی که این عمل‌های جراحی به لحاظ تخصصی دشوار و پر هزینه بوده و همواره نیز موثر نیستند، به ندرت انجام می‌گیرند.
چه اتفاقاتی در جریان عمل‌های جراحی ترمیم عروق رخ می‌دهد؟
به طور کلی، جراحی ترمیم عروق آلت تناسلی، با دور زدن عروق مسدود شده از طریق پیوند یک سرخرگ شکمی به عروق آلت تناسلی انجام می‌گیرد؛ به این ترتیب، یک مسیر جدید برای جریان یافتن خون به سمت آلت تناسلی ایجاد می‌شود که عروق مسدود شده را دور زده و جریان خون لازم برای آلت تناسلی را تامین می‌نماید.
چه افرادی واجد شرایط عمل‌های جراحی ترمیم عروق هستند؟
درصد اندکی از مردان، برای انجام عمل‌های جراحی ترمیم عروق آلت تناسلی مناسب هستند. به طور معمول، مردان جوانی که به علت ترومای آلت تناسلی و نواحی اطراف آن از انزال زودرس رنج می‌برند، کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل‌های جراحی می‌باشند. اگر از مشکلات فوق رنج می‌برید، با یک پزشک متخصص مشورت کنید تا از شرایط خود در راستای انجام جراحی اطمینان یابید.
عمل‌های جراحی ترمیم عروق چه تاثیری دارند؟
متاسفانه، نتایج بلند مدت عمل‌های جراحی ترمیم عروق بسیار نا امیدکننده بوده‌اند؛ در بهترین شرایط نیز تنها 1 نفر از میان 20 بیماری که تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند، به بهبودی کامل دست می‌یابند. با این حال، جراحی بیمارانی که به علت صدمات لگن و جراحات آلت تناسلی از انسداد یک رگ خونی رنج می‌برند، با موفقیت بیشتری همراه بوده و در 50 تا 75٪ از موارد ثمربخش بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *