عمل لیزر برای جوان‌سازی واژن

68e4a8a6-5a2b-48f0-b3ca-8e700901e054

افزایش سن و زایمان در خانم ها سبب دفرمه شدن و تغییر حالت واژن می شود. تغییر حالت واژن، سبب کاهش میل جنسی خواهد شد و مشکلات دیگری نیز به وجود می آورد. اما خوشبختانه این بیماری نیز قابل درمان است.

سندرم VRS یک نوع عارضه‌ی پزشکی است که به از دست دادن ساختارهای واژن اطلاق شده و ناشی از زایمان و یا افزایش سن است. برای درمان این مشکل می‌توان از جراحی واژینوپلاستی یا روش‌ غیرتهاجمی واژینوپلاستی لیزری استفاده کرد.
واژینوپلاستی لیزری
لیزر برای کمک به خانم‌ها در رده‌های سنی متفاوت و خصوصاً خانم‌هایی که در دوره‌ی یائسگی هستند کابرد دارد. واژینوپلاستی لیزری شامل به کارگیری لیزر CO2 فرکشنال و وجه جراحی لیزر است. این روش نوعی از جوان‌سازی است که از لحاظ کارکردی باعث بهبود واژن شده و در نتیجه رضایت آمیزشی متقاضی را به همراه خواهد داشت.
چه کسانی برای استفاده از واژینوپلاستی لیزری مناسب هستند؟
اگر رضایت فرد از آمیزش جنسی به شدت افت کرده یا در واژن احساس سوزش و نارحتی می‌کند احتمالاً می‌تواند از مزایایی جوان‌سازی لیزری واژن بهره ببرد. خشکی واژن و همچنین احساس درد هنگام مقاربت نیز می‌توانند از نشانه‌های دیگر باشند.
مزایا
مزیت استفاده از لیزر نسبت به جراحی تهاجمی در این است که لیزر از تهاجم کمتری برخوردار است. علاوه بر آن استفاده از لیزر بدون خون‌ریزی است، ریکاوری آن سریع‌تر است و همچنین برای جوان‌سازی لیزری به اصلاح با تیغ یا بی‌هوشی نیازی نخواهد بود.
چرا باید از جوان‌سازی لیزری واژن استفاده کرد؟
لیزر واژن راهی ایده‌آل برای کمک به رسیدن واژن به PH مناسب و برطرف کردن مشکلاتی مانند آتروفی، خشکی و سوزش واژن است.
به کمک لیزر واژن می‌توان ساختار واژن را بدون نیاز به جراحی به مقدار زیادی بهبود داد. از دیگر مواردی که جوان‌سازی لیزری را به عملی مناسب تبدیل کرده است بدون درد بودن آن است. علاوه بر این جوان‌سازی لیزری بسیار سریع است و حدوداً به 5 دقیقه وقت نیاز دارد و فرد نهایتاً پس از 5 روز می‌تواند آمیزش جنسی داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *