خداحافظی با افتادگی پوست

13eeb1d4-8ad5-4379-b2ad-2f08dc8eda2b

اگر دچار افتادگی پوست شده اید ما دو روش ترمیمی را به شما معرفی خواهیم کرد تا بدین وسیله از افتادگی پوست خداحافظی کرده و پوستی جوان را بدست آورید.

ترماژ
ترماژ یک متد رادیو فرکانس درمانی غیرتهاجمی است که برای جوان‌سازی پوست در نقاط مختلف بدن، از جمله چشم، صورت و شکم به‌کار گرفته می‌شود. بهترین کاندیدا برای انجام ترماژ افرادی هستند که از سستی خفیف و یا حاد پوستی رنج برده و  نیازی به ترمیم عضلانی و چربی‌های زیر پوستی ندارند. این افراد، کسانی هستند که کمترین میزان آفتاب‌سوختگی را دارند و سیگار نمی‌کشند.
ترماژ واقعا شگفت‌آور است. این متد باعث انتقال حرارت به اپیدرم (لایه بیرونی پوست) شده و روند تولید کلاژن را تسریع می‌کند. اثرات درمانی ترماژ از طریق فناوری فرکانس رادیویی اعمال می‌شود؛ ترماژ با انتقال جریان الکتریکی در پوست باعث تولید کلاژن و ترمیم تدریجی پوست می‌شود. از این رو، بیشتر افراد در عرض 6 ماه به نتایج مطلوب خود دست می‌یابند. از آنجایی که به لایه‌های بیرونی پوست آسیبی وارد نمی‌شود، دوره نقاهتی وجود نخواهد داشت. آثار درمانی ترماژ تا ده سال پا بر جا باقی می‌مانند!
تنها کافی است در یکی از دوره‌های درمانی ترماژ شرکت کنید؛ تا از تمام مزایای این فناوری نوآورانه بهره‌مند شوید. در عرض چند ماه، پوست شما به طور چشمگیری محکم‌تر، سفت‌تر، نرم‌تر و صاف‌تر خواهد شد. ترماژ یک متد درمانی کاملا ثمربخش است. این متد، تخستین سامانه‌ی درمانی غیرتهاجمی و مبتنی بر انرژی است که مجوز سازمان غذا و دارو را دریافت کرده است. نتایج درمانی ترماژ منطبق با حقایق علمی هستند. شرکت‌کنندگان در مطالعات بالینی، با بهبود قابل توجهی در راستای سستی پوست صورت و گردن خود مواجه شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *