انواع تکنیک‌های جراحی صورت (فیس‌لیفت) چیست؟

f85bf301-802a-4b77-8bd8-3326b1b6f5b6

جراحی زیبایی و ترمیمی صورت یکی از عمل های با تعداد بالا در کشور ماست. جراحی صورت دارای تکنیک های مختلفی است که هر کدام تاثیر خود را دارند.

جراحی صورت از آغاز تا به امروز راه درازی را پیموده است؛ پیش از این تصور می‌شد که از جراحی صورت برای ترمیم چین و چروک و افتادگی شدید پوست صورت استفاده می‌شود و گمان می‌رفت که آثار این عمل آن چنان موثر است که چهره افراد می گوید من جراحی پلاستیک کرده‌ام!
با این حال، جراحی صورت به شکل مدرن این امکان را فراهم کرده است که تمام زنان در هر سن و سالی از نتایج طبیعی عمل بهره‌مند شوند؛ چه اینکه تنها به یک لیفت ظریف احتیاج داشته باشند و چه آنکه تحت عمل جامع جوانسازی قرار بگیرند. این عمل برای هر بیمار به شکل اختصاصی انجام می‌گیرد. از این رو، می‌توان از دست‌یابی به نتایج مطلوب و دلخواه اطمینان داشت. عمل جراحی صورت با استفاده از تکنیک‌های مختلفی انجام می‌گیرد. هر یک از آنها در راستای اهداف و انتظارات بیمار شخصی‌سازی می‌شوند. تکنیک‌های رایج برای عمل جراحی صورت عبارتند از:
مینی فیس‌لیفت- اگر به تازگی با نشانه‌های پیری در صورت خود مواجه شده‌اید، نیازی به انجام فیس‌لیفت کامل نخواهید داشت. در این شرایط، مینی فیس‌لیفت بهترین گزینه برای شما خواهد بود.
مید فیس لیفت به روش اندوسکوپیک- در میان تکنیک‌های رایج برای جراحی صورت، از مید فیس‌لیفت به روش اندوسکوپیک جهت ترمیم فضای میان پلک‌های تحتانی و گوشه دهان استفاده می‌شود. نخستین چین و چروک صورت در این نواحی شکل می‌گیرند.
فیس لیفت به روش دیپ پلین- در برخی موارد، از جراحی صورت به صورت کاملا اختصاصی برای برآورده‌کردن نیازهای بیمارانی که از چین و چروک عمیق و افتادگی شدید پوست رنج می‌برند، استفاده می‌شود. تکنیک فیس‌لیفت به روش دیپ پلین، همانطور که از نامش پیداست، جهت هدف قراردادن لایه‌های عمیق عضلانی و بافت‌های زیر پوستی به‌کار گرفته می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *