موفقیت در انتقال جنین

95f50f31-1802-4f72-8d55-16883a48e665

استفاده مجدد از روش لقاح مصنوعی ممکن است موفقیت آمیز نبوده یا سبب ایجاد اختلالات در تخمدان و تحریک پذیری آن شود.

برای بسیاری از بیمارانی که مشکل باروری دارند چرخه لقاح مصنوعی می‌تواند یک راه نجات باشد. اما اگر یکبار در لقاح مصنوعی با شکست مواجه شده و می‌خواهید دوباره امتحان کنید، یا از سندرم تحریک بیش از حد تخمدان جلوگیری کنید، یا درصددید که خانواده خود را بزرگ‌تر کنید، ممکن است درمان انتقال جنین منجمد موثرتر باشد.
در انتقال جنین منجمد از یک جنین منجمد که از چرخه‌ی لقاح آزمایشگاهی قبلی به‌دست آمده و منجمد شده بود و حالا یخ آن ذوب شده استفاده می‌شود. جنین‌ها می‌توانند برای مدت 10 سال منجمد بمانند، زیرا تکنیک و ویژگی‌های منجمدکردن‌شان بر میزان ماندگاری آنها تاثیر می‌گذارد.
اگرچه یک بیمار باروری کنترل کمی بر کودکی که به دنیا می‌آید دارد،اما روش‌های زیادی وجود دارند که در انتقال جنین موفق هستند.
انجام چرخه انتقال جنین منجمد به یک محیط مطلوب برای کاشت نیاز دارد که مستلزم سلامت کامل است. یک نکته خوب در مورد استفاده از جنین منجمد این است که خطر ابتلا به آنیوپلوییدی در سنی که جنین منجمد شده در آن قفل و پنهان شده است. با این حال، زنان بالغ با افزایش خطر ابتلا به فشار خون بالا، دیابت، و فیبروئید می‌توانند نتیجه چرخه خود را تحت تاثیر قرار دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *