بزرگ کردن سینه به کمک تکنیک‌های جراحی

cd781ad7-c2af-4b79-9f74-25f20cb32aa9

در این مقاله شما را با تکنیک های ویژه عمل بزرگ کردن سینه آشنا خواهیم کرد. پزشکان برای بزرگ کردن سینه از 4 روش استفاده می کنند.

چهار تکنیک جراحی عمده در راستای بزرگ کردن سینه وجود دارد؛ تکنیک برش زیر سینه، تکنیک برش زیر بغل، تکنیک برش زیر ناف و تکنیک برش نوک سینه، چهار تکنیک رایج در جراحی سینه می‌باشند.
تکنیک برش زیر سینه
این تکنیک رایج‌ترین متد مورد استفاده جهت بزرگ کردن سینه‌ها می‌باشد؛ در این متد، ایمپلنت‌های تقویتی در زیر سینه قرار داده می‌شوند. این عمل زخم قابل توجهی بر جای نمی‌گذارد و تاثیری بر روند تولید شیر ندارد. چون کاشت ایمپلنت‌ها در این محل ارتباطی با غدد شیری و عصب‌دهی سینه نخواهد داشت.
تکنیک برش زیر بغل
جهت به حداقل رساندن زخم و اسکارهای ناشی از جراحی، برش مورد نیاز برای کاشت ایمپلنت‌ها در بیرونی‌ترین بخش قفسه سینه و در گودی زیر بغل زده می‌شود. محل برش حتی به هنگام بالا گرفتن بازوها نیز مشخص نخواهد بود. ایمپلنت‌ها به طور معمول در زیر عضله قرار می‌گیرند.
تکنیک برش زیر ناف
در این تکنیک، ایمپلنت‌ها از طریق یک برش کوچک در زیر ناف وارد بدن شده و سپس به زیر سینه‌ها منتقل می‌شوند. در این متد، هیچ برشی بر روی سینه و بافت سینه زده نمی‌شود. با این حال، کاشت ایمپلنت در زیر سینه‌ها در برخی از موارد باعث اختلال بافت سینه و ایجاد آسیب‌های جدی می‌گردد. تثبیت موقعیت ایمپلنت‌ها از طریق ناف امر دشواری است که به دقت بالا و بکارگیری دوربین‌های مخصوص نیاز خواهد داشت.
تکنیک برش نوک سینه
در این تکنیک، برش مورد نیاز برای کاشت ایمپلنت‌ها در اطراف نوک سینه زده می‌شود. جراحان از این متد برای مخفی نگه داشتن محل برش بهره می‌گیرند. کاشت ایمپلنت‌ها در اطراف نوک سینه باعث آسیب دیدن غدد و عصب و اتساع مجرای سینه شده و روند تولید شیر را مختل می‌سازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *